Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

11. detsembril avanevad taotlusvoorud programmidesse ''Mulgimaa pärimuskultuuri programm'' ja ''Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm''.

Avanevad järgmised toetusprogrammid: „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ "Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021" „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ üldeesmärgiks on väärtustada ja taaselustada Mulgimaale omast elulaadi, tavasid ja kombeid, oskusi ning keelelist eripära, mis on erinevatele inimrühmadele nende igapäevaelu ja identiteedi osana omased ja olulised. Programmi abil soovitakse kaasa aidata vaimse kultuuripärandi väärtustamisele ja säilimisele ning püsimisele elavas kasutuses. Oluline on noorte sidumine esivanemate keele ja kultuuripärandiga ning kohalikus kultuuris osalejate ringi laiendamine, aga ka sellele kaasa aitavate tegevuste toetamine väljaspool Mulgimaad. Alates 2018. aastast jaguneb programmi sihtala – Mulgimaa – nelja omavalitsuse vahel. Viljandimaal paikneb see Viljandi valla lõunaosas ja kogu Mulgi valla alal, Valgamaast haarab ta Tõrva valla ning Pärnumaa Saarde valla idakaarest väikese osa. "Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021" üldeesmärgiks on hoida Vana-Võromaa kultuurilist ja keelelist eripära, elulaadi, tavasid ja kombeid ning oskusi, tugevdada võru keele ja pärimusliku kultuuri keskkonda, laiendada võru keele kasutusvaldkondi ja tugevdada kultuuriruumi kogukonda. Programmi tegevuspiirkonnaks on kogu ajalooline Võrumaa. Tänapäeval asub kaheksa kihelkonnaga piiritletud ajalooline võru keele- ja kultuu

11. detsembril avanevad taotlusvoorud programmidesse ''Mulgimaa pärimuskultuuri programm'' ja ''Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm''.

8. jaan. 2018

Mulgimaa pärimuskultuuri programmi ja Vana-Võromaa pärimuskultuuri programmi taotlusvoorud avanevad 11. detsembril. Taotlusvoorud kestavad 15. jaanuarini 2018 (k.a.).

11. detsembril avanevad taotlusvoorud programmidesse ''Mulgimaa pärimuskultuuri programm'' ja ''Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm''.

„Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ üldeesmärgiks on väärtustada ja taaselustada Mulgimaale omast elulaadi, tavasid ja kombeid, oskusi ning keelelist eripära, mis on erinevatele inimrühmadele nende igapäevaelu ja identiteedi osana omased ja olulised. Programmi abil soovitakse kaasa aidata vaimse kultuuripärandi väärtustamisele ja säilimisele ning püsimisele elavas kasutuses. Oluline on noorte sidumine esivanemate keele ja kultuuripärandiga ning kohalikus kultuuris osalejate ringi laiendamine, aga ka sellele kaasa aitavate tegevuste toetamine väljaspool Mulgimaad.

Alates 2018. aastast jaguneb programmi sihtala – Mulgimaa – nelja omavalitsuse vahel. Viljandimaal paikneb see Viljandi valla lõunaosas ja kogu Mulgi valla alal, Valgamaast haarab ta Tõrva valla ning Pärnumaa Saarde valla idakaarest väikese osa.

 

"Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021" üldeesmärgiks on hoida Vana-Võromaa kultuurilist ja keelelist eripära, elulaadi, tavasid ja kombeid ning oskusi, tugevdada võru keele ja pärimusliku kultuuri keskkonda, laiendada võru keele kasutusvaldkondi ja tugevdada kultuuriruumi kogukonda. Programmi tegevuspiirkonnaks on kogu ajalooline Võrumaa. Tänapäeval asub kaheksa kihelkonnaga piiritletud ajalooline võru keele- ja kultuuriruum Võru, Põlva, Valga ja Tartu maakondades. 

 

Esmalt lugege läbi programmi raamdokument, millest kavatsete toetust taotleda, ning seejärel kõik toetuse taotlemisega seonduvad lisamaterjalid, mis on leitavad meie kodulehel vastava programmi alalehelt.

 

Toetuse saajad võivad olla riigiasutused, kohalikud omavalitsused ja nende allasutused, avalik-õiguslikud juriidilised isikud, äri-ja mittetulundusühingud, sihtasutused ning füüsilisest isikust ettevõtjad. Vastavalt kavandatavatele tegevustele saab valida kas projektitoetuse või tegevustoetuse taotlusvormi.

 

Info:

Liina Talu, programmi „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ koordinaator, tel: 605 2027, e-post:

Marika Kutser, programmi „Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ koordinaator, tel: 600 9176, e-post:  

Viimati uuendatud 6. dets. 2017
11. detsembril avanevad taotlusvoorud programmidesse
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Avanevad järgmised toetusprogrammid: „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ "Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021" „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ üldeesmärgiks on väärtustada ja taaselustada Mulgimaale omast elulaadi, tavasid ja kombeid, oskusi ning keelelist eripära, mis on erinevatele inimrühmadele nende igapäevaelu ja identiteedi osana omased ja olulised. Programmi abil soovitakse kaasa aidata vaimse kultuuripärandi väärtustamisele ja säilimisele ning püsimisele elavas kasutuses. Oluline on noorte sidumine esivanemate keele ja kultuuripärandiga ning kohalikus kultuuris osalejate ringi laiendamine, aga ka sellele kaasa aitavate tegevuste toetamine väljaspool Mulgimaad. Alates 2018. aastast jaguneb programmi sihtala – Mulgimaa – nelja omavalitsuse vahel. Viljandimaal paikneb see Viljandi valla lõunaosas ja kogu Mulgi valla alal, Valgamaast haarab ta Tõrva valla ning Pärnumaa Saarde valla idakaarest väikese osa. "Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021" üldeesmärgiks on hoida Vana-Võromaa kultuurilist ja keelelist eripära, elulaadi, tavasid ja kombeid ning oskusi, tugevdada võru keele ja pärimusliku kultuuri keskkonda, laiendada võru keele kasutusvaldkondi ja tugevdada kultuuriruumi kogukonda. Programmi tegevuspiirkonnaks on kogu ajalooline Võrumaa. Tänapäeval asub kaheksa kihelkonnaga piiritletud ajalooline võru keele- ja kultuuriruum Võru, Põlva, Valga ja Tartu maakondades. Esmalt lugege läbi programmi raamdokument , millest kavatsete toetust taotleda, ning seejärel kõik toetuse taotlemisega seonduvad lisamaterjalid, mis on leitavad meie kodulehel vastava programmi alalehelt. Toetuse saajad võivad olla riigiasutused, kohalikud omavalitsused ja nende allasutused, avalik-õiguslikud juriidilised isikud, äri-ja mittetulundusühingud, sihtasutused ning füüsilisest isikust ettevõtjad. Vastavalt kavandatavatele tegevustele saab valida kas projektitoetuse või tegevustoevõivad olla riigiasutused, kohalikud omavalitsused ja nende allasutused, avalik-õiguslikud juriidilised isikud, äri-ja mittetulundusühingud, sihtasutused ning füüsilisest isikust ettevõtjad. Vastavalt kavandatavatele tegevustele saab valida kas projektitoetuse või tegevustoetuse taotlusvormi.   Info: Liina Talu, programmi „Mulgimaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ koordinaator, tel: 605 2027, e-post: liin[no-Smpam)a.talu@rahvakultuur. ee Marika Kutser, programmi „Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm 2018–2021“ koordinaator, tel: 600 9176, e-post: mari[no-Smpam)ka.kutser@rahvakultuur.ee  

Mulgimaa pärimuskultuuri programmi ja Vana-Võromaa pärimuskultuuri programmi taotlusvoorud avanevad 11. detsembril. Taotlusvoorud kestavad 15. jaanuarini 2018 (k. a. ). 11. detsembril avanevad taotlusvoorud programmidesse ''Mulgimaa pärimuskultuuri programm'' ja ''Vana-Võromaa pärimuskultuuri programm''.

Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |