Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus

Rahvakultuuri keskselts on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Keskseltsi tegevus ühendab sarnase huvitegevusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid. Lisaks liikmeskonnale teeb koostööd valdkonna kõigi esindajatega ning teiste riikide sarnaste organisatsioonidega. Rahvakultuuri keskseltside põhitöö on arendada valdkondlikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad välja kutsetunnistusi. Kultuuriministeerium eraldab rahvakultuuri keskseltsidele igal aastal tegevustoetust, et seltsid saaksid ellu viia oma arengukavast lähtuvat tegevuskava. Rahvakultuuri keskseltsid: Eesti Kooriühing Eesti Rahvatantsu- ja Rahvamuusika Selts Eesti Folkloorinõukogu Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit Eesti Harrastusteatrite Liit Eesti Kultuuriseltside Ühendus Eesti Rahvamajade Ühing Keskseltside hindamine Programmi nõukogu Programmi koordinaator: Margit Salmar tel: 600 9165 E-post: marg[no-Smpam)it. salmar@rahvakultuu&#

Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus

 

Rahvakultuuri keskselts on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Keskseltsi tegevus ühendab sarnase huvitegevusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid. Lisaks liikmeskonnale teeb koostööd valdkonna kõigi esindajatega ning teiste riikide sarnaste organisatsioonidega.

 

Rahvakultuuri keskseltside põhitöö on arendada valdkondlikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad välja kutsetunnistusi.

 

Kultuuriministeerium eraldab rahvakultuuri keskseltsidele igal aastal tegevustoetust, et seltsid saaksid ellu viia oma arengukavast lähtuvat tegevuskava.

 

Rahvakultuuri keskseltsid:
Eesti Kooriühing
Eesti Rahvatantsu- ja Rahvamuusika Selts
Eesti Folkloorinõukogu
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Eesti Harrastusteatrite Liit
Eesti Kultuuriseltside Ühendus

Eesti Rahvamajade ÜhingKeskseltside hindamine

Programmi nõukogu

 

 

Programmi koordinaator: 
Margit Salmar
tel: 600 9165
E-post: 

Viimati uuendatud 18. aprillil 2018
Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Rahvakultuuri keskselts on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Keskseltsi tegevus ühendab sarnase huvitegevusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid. Lisaks liikmeskonnale teeb koostööd valdkonna kõigi esindajatega ning teiste riikide sarnaste organisatsioonidega. Rahvakultuuri keskseltside põhitöö on arendada valdkondlikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad välja kutsetunnistusi. Kultuuriministeerium eraldab rahvakultuuri keskseltsidele igal aastal tegevustoetust, et seltsid saaksid ellu viia oma arengukavast lähtuvat tegevuskava. Rahvakultuuri keskseltsid: Eesti Kooriühing Eesti Rahvatantsu- ja Rahvamuusika Selts Eesti Folkloorinõukogu Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit Eesti Harrastusteatrite Liit Eesti Kultuuriseltside Ühendus Eesti Rahvamajade Ühing Keskseltside hindamine Programmi nõukogu Programmi koordinaator: Margit Salmar tel: 600 9165 E-post: marg[no-Smpam)it. salmar@rahvakultuur.ee

Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus

Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |