Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Sotsiaalsed ja kommunikatiivsed oskused (Enesejuhtimine ja head suhtlemisoskused)

Sisu: I moodul: Personaalne mõjukus ja koosolekutehnika. II moodul: Läbirääkimised ja grupiprotsesside juhtimine. III moodul: Avalik esinemine. Sihtgrupp: kultuuriasutuste ja –ühenduste esindajad, sh rahvamajade, raamatukogude, muuseumide töötajad, harrastuskollektiivide juhid jt (kõrgharidusega isikud, juhul, kui nad ei ole osalenud kolme viimase aasta jooksul Euroopa Sotsiaalfondi rahastatud koolitustel) Kursuse kestus ja aeg : kuus päeva - 26. -27. sept kell 10-16 10. -11. okt kell 10-16 24. -25. okt kell 10-16 Toimumise koht: 26. -27. sept Viljandis Vabaduse 1 riigimajas; ülejäänud moodulid Viljandis, Leola 15a/1 Rahvakultuuri Keskuse koolitusmajas Koolitajad: Koolituskeskus Tõru koolitajad Reet Valgmaa ja Erle Nõmm Kontaktisik Viljandis: Eeva Kumberg, eeva[no-Smpam).kumberg@rahvakultuur.ee Õpiväljundid, ehk koolituse läbinu: oskab oma võimeid paremini analüüsida ja rakendada, tunneb koosolekute korraldamise ja läbiviimise tehnikaid, aktiivse kuulamise ning tagasisidestamise meetodeid; tunneb grupi arenguloogikat, oskab väidelda argumenteeritult ja vältida manipuleerimist; teab, milline on mõjus esinemine, kuidas koostada avalikku kõnet ning toetada enesearengut. Kursuse tasu: kursus on osalejale tasuta (sh kohvipausid ja lõuna), koolitust toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. Kursus toimub Õppekeskus Tõru ja Rahvakultuuri Keskuse koos

Sotsiaalsed ja kommunikatiivsed oskused (Enesejuhtimine ja head suhtlemisoskused)

Kursusel osalemine aitab kaasa personaalse mõjukuse suurendamisele läbirääkimis- ja esinemisoskuste parandamisele ning toetab kultuuritöötajate tööalast kompetentsust ja enesearengut.

Sisu: 

  • I moodul: Personaalne mõjukus ja koosolekutehnika.
  • II moodul: Läbirääkimised ja grupiprotsesside juhtimine.
  • III moodul: Avalik esinemine.


Sihtgrupp:  kultuuriasutuste ja –ühenduste esindajad, sh rahvamajade, raamatukogude,                             muuseumide töötajad, harrastuskollektiivide juhid jt (kõrgharidusega                                         isikud,  juhul, kui nad ei ole osalenud kolme viimase aasta jooksul                                             Euroopa Sotsiaalfondi rahastatud koolitustel)


Kursuse kestus ja aeg: kuus päeva - 26.-27. sept kell 10-16

                                                        10.-11. okt kell 10-16

                                                        24.-25. okt kell 10-16

                                        

 

Toimumise koht:  26.-27. sept  Viljandis Vabaduse 1 riigimajas; ülejäänud moodulid                                          Viljandis, Leola 15a/1 Rahvakultuuri Keskuse koolitusmajas


Koolitajad: Koolituskeskus Tõru koolitajad Reet Valgmaa ja Erle Nõmm


Kontaktisik Viljandis: Eeva Kumberg,


Õpiväljundid, ehk koolituse läbinu:

  • oskab oma võimeid paremini analüüsida ja rakendada, tunneb koosolekute korraldamise ja läbiviimise tehnikaid, aktiivse kuulamise ning tagasisidestamise meetodeid;
  • tunneb grupi arenguloogikat, oskab väidelda argumenteeritult ja vältida manipuleerimist;
  • teab, milline on mõjus esinemine, kuidas koostada avalikku kõnet ning toetada enesearengut.

Kursuse tasu: kursus on osalejale tasuta (sh kohvipausid ja lõuna), koolitust toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.


Kursus toimub Õppekeskus Tõru ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

 

Registreerumine on lõppenud!

Viimati uuendatud 18. augustil 2019
Sotsiaalsed ja kommunikatiivsed oskused
(Enesejuhtimine ja head suhtlemisoskused)
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Sisu: I moodul: Personaalne mõjukus ja koosolekutehnika. II moodul: Läbirääkimised ja grupiprotsesside juhtimine. III moodul: Avalik esinemine. Sihtgrupp: kultuuriasutuste ja –ühenduste esindajad, sh rahvamajade, raamatukogude, muuseumide töötajad, harrastuskollektiivide juhid jt (kõrgharidusega isikud, juhul, kui nad ei ole osalenud kolme viimase aasta jooksul Euroopa Sotsiaalfondi rahastatud koolitustel) Kursuse kestus ja aeg : kuus päeva - 26. -27. sept kell 10-16 10. -11. okt kell 10-16 24. -25. okt kell 10-16 Toimumise koht: 26. -27. sept Viljandis Vabaduse 1 riigimajas; ülejäänud moodulid Viljandis, Leola 15a/1 Rahvakultuuri Keskuse koolitusmajas Koolitajad: Koolituskeskus Tõru koolitajad Reet Valgmaa ja Erle Nõmm Kontaktisik Viljandis: Eeva Kumberg, eeva[no-Smpam).kumberg@rahvakultuur.ee Õpiväljundid, ehk koolituse läbinu: oskab oma võimeid paremini analüüsida ja rakendada, tunneb koosolekute korraldamise ja läbiviimise tehnikaid, aktiivse kuulamise ning tagasisidestamise meetodeid; tunneb grupi arenguloogikat, oskab väidelda argumenteeritult ja vältida manipuleerimist; teab, milline on mõjus esinemine, kuidas koostada avalikku kõnet ning toetada enesearengut. Kursuse tasu: kursus on osalejale tasuta (sh kohvipausid ja lõuna), koolitust toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. Kursus toimub Õppekeskus Tõru ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös. Registreerumine on lõppenud!ri Keskuse koolitusmajas Koolitajad: Koolituskeskus Tõru koolitajad Reet Valgmaa ja Erle Nõmm Kontaktisik Viljandis: Eeva Kumberg, eeva[no-Smpam).kumberg@rahvakultuur.ee Õpiväljundid, ehk koolituse läbinu: oskab oma võimeid paremini analüüsida ja rakendada, tunneb koosolekute korraldamise ja läbiviimise tehnikaid, aktiivse kuulamise ning tagasisidestamise meetodeid; tunneb grupi arenguloogikat, oskab väidelda argumenteeritult ja vältida manipuleerimist; teab, milline on mõjus esinemine, kuidas koostada avalikku kõnet ning toetada enesearengut. Kursuse tasu: kursus on osalejale tasuta (sh kohvipausid ja lõuna), koolitust toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. Kursus toimub Õppekeskus Tõru ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.   Registreerumine on lõppenud!

Kursusel osalemine aitab kaasa personaalse mõjukuse suurendamisele läbirääkimis- ja esinemisoskuste parandamisele ning toetab kultuuritöötajate tööalast kompetentsust ja enesearengut. Sotsiaalsed ja kommunikatiivsed oskused (Enesejuhtimine ja head suhtlemisoskused)

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |