Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

''Hakkame santima!'' 2019 mentorkoolitused

Sisu : Kadrikombestiku tutvustamine koos praktikumiga ning töö kogukondadega – inimeste kaasamine ja motiveerimine. Koolituste eesmärgiks on valmistada ette piirkondades head sanditamiskombestiku tundjad ja eestvedajad, praktikud, kellel on pädev ettevalmistus sanditamiskombestiku koolituste läbiviimiseks kohapeal ja oskavad kaasata kogukonnaliikmeid mardi- ja kadrijooksmisesse. Sihtgrupp: kollektiivide juhid, kogukondade eestvedajad, rahvamajade juhatajad, õpetajad (lasteaed ja kool), noortekeskuste töötajad, mäluasutuste töötajad jt huvilised. Toimumise koht ja aeg: Tallinn, Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55) - 5. ja 12. oktoober Tartu, Tiigi Seltsimaja ja Aparaaditehas - 12. ja 26. oktoober (Kastani 42) Kohtla-Järve, Vahtra Loomekeskus (Endla 4) - 19. ja 26. oktoober Haapsalu (Lahe 8) - 25. oktoober ja 8. november Saaremaa, Kärla rahvamaja - 9. ja 16. november Koolitus toimub mõlemal päeval kell 11. 00 – 16. 30 Koolitajad: Reet Hiiemäe (Eesti Kirjandusmuuseum) Kairi Leivo (kogukonna eestvedaja) Mari Lepik (kogukonna eestvedaja) Ivika Nõgel (MTÜ Partnerlus) Krista Habakukk (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ) Eha Paas (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ, Vabatahtlike Värav). Koolitusjuht ja info: Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur. ee , 53069897) Koolituse tasu: Koolitus on tasuta. Osalejate endi kanda on lõunasöögi kulud. Koolit

''Hakkame santima!'' 2019 mentorkoolitused

„Hakkame santima!“ aktsiooni raames toimuvad 2019. aastal kahepäevased mentorkoolitused üle Eesti viies piirkonnas – Tartus, Tallinnas, Kohtla-Järvel, Haapsalus ja Saaremaal.

''Hakkame santima!'' 2019 mentorkoolitused

Sisu:  Kadrikombestiku tutvustamine koos praktikumiga ning töö kogukondadega –            inimeste kaasamine ja motiveerimine.

Koolituste eesmärgiks on valmistada ette piirkondades head sanditamiskombestiku            tundjad ja eestvedajad, praktikud, kellel on pädev ettevalmistus                                        sanditamiskombestiku koolituste läbiviimiseks kohapeal  ja oskavad kaasata                        kogukonnaliikmeid mardi- ja kadrijooksmisesse. 

 

Sihtgrupp: kollektiivide juhid, kogukondade eestvedajad, rahvamajade juhatajad,              õpetajad (lasteaed ja kool), noortekeskuste töötajad, mäluasutuste töötajad jt                    huvilised.

 

Toimumise koht ja aeg:

  • Tallinn, Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55) - 5. ja 12. oktoober
  • Tartu, Tiigi Seltsimaja ja Aparaaditehas - 12. ja 26. oktoober (Kastani 42)
  • Kohtla-Järve, Vahtra Loomekeskus (Endla 4) - 19. ja 26. oktoober 
  • Haapsalu (Lahe 8) - 25. oktoober ja 8. november
  • Saaremaa, Kärla rahvamaja - 9. ja 16. november

Koolitus toimub mõlemal päeval kell 11.00 – 16.30

 

Koolitajad:           

Reet Hiiemäe (Eesti Kirjandusmuuseum)

Kairi Leivo (kogukonna eestvedaja)

Mari Lepik (kogukonna eestvedaja)

Ivika Nõgel (MTÜ Partnerlus)

Krista Habakukk (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ)

Eha Paas (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ, Vabatahtlike Värav).

 

Koolitusjuht ja info: Leelo Viita (, 53069897)

 

Koolituse tasu: Koolitus on tasuta. Osalejate endi kanda on lõunasöögi kulud.

 

Koolituste ajakava ja registreerimine: „Hakkame santima!“ veebilehel mardipaev.com - SIIN

 

Grupi suurus 25 inimest.

 

Koolitused toimuvad Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

Viimati uuendatud 16. okt. 2019
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Sisu : Kadrikombestiku tutvustamine koos praktikumiga ning töö kogukondadega – inimeste kaasamine ja motiveerimine. Koolituste eesmärgiks on valmistada ette piirkondades head sanditamiskombestiku tundjad ja eestvedajad, praktikud, kellel on pädev ettevalmistus sanditamiskombestiku koolituste läbiviimiseks kohapeal ja oskavad kaasata kogukonnaliikmeid mardi- ja kadrijooksmisesse. Sihtgrupp: kollektiivide juhid, kogukondade eestvedajad, rahvamajade juhatajad, õpetajad (lasteaed ja kool), noortekeskuste töötajad, mäluasutuste töötajad jt huvilised. Toimumise koht ja aeg: Tallinn, Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55) - 5. ja 12. oktoober Tartu, Tiigi Seltsimaja ja Aparaaditehas - 12. ja 26. oktoober (Kastani 42) Kohtla-Järve, Vahtra Loomekeskus (Endla 4) - 19. ja 26. oktoober Haapsalu (Lahe 8) - 25. oktoober ja 8. november Saaremaa, Kärla rahvamaja - 9. ja 16. november Koolitus toimub mõlemal päeval kell 11. 00 – 16. 30 Koolitajad: Reet Hiiemäe (Eesti Kirjandusmuuseum) Kairi Leivo (kogukonna eestvedaja) Mari Lepik (kogukonna eestvedaja) Ivika Nõgel (MTÜ Partnerlus) Krista Habakukk (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ) Eha Paas (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ, Vabatahtlike Värav). Koolitusjuht ja info: Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur. ee , 53069897) Koolituse tasu: Koolitus on tasuta. Osalejate endi kanda on lõunasöögi kulud. Koolituste ajakava ja registreerimine: „Hakkame santima!“ veebilehel mardipaev. com - SIIN Grupi suurus 25 inimest. Koolitused toimuvad Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.0 – 16. 30   Koolitajad:             Reet Hiiemäe (Eesti Kirjandusmuuseum) Kairi Leivo (kogukonna eestvedaja) Mari Lepik (kogukonna eestvedaja) Ivika Nõgel (MTÜ Partnerlus) Krista Habakukk (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ) Eha Paas (Eesti Külaliikumine Kodukant MTÜ, Vabatahtlike Värav).   Koolitusjuht ja info:  Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur. ee , 53069897)   Koolituse tasu:  Koolitus on tasuta. Osalejate endi kanda on lõunasöögi kulud.   Koolituste ajakava ja registreerimine: „Hakkame santima!“ veebilehel mardipaev. com - SIIN   Grupi suurus 25 inimest.   Koolitused toimuvad Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

„Hakkame santima!“ aktsiooni raames toimuvad 2019. aastal kahepäevased mentorkoolitused üle Eesti viies piirkonnas – Tartus, Tallinnas, Kohtla-Järvel, Haapsalus ja Saaremaal. ''Hakkame santima!'' 2019 mentorkoolitused

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |