Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Head kultuuriprogrammidest toetuse taotlejad!

Seoses Mulgimaa ja Vana Võrumaa kultuuriprogrammide uuendamisega lükkub nendest programmidest taotlemine edasi. Palun jälgi Rahvakultuuri Keskuse uudiseid! Korrektse ja sisuka projekti kirjutamise ning toetuse saamise võimaluse suurendamiseks toome teile siinkohal mõned abistavad mõtted. Esmalt lugege läbi vastava programmi tekst, millest kavatsete toetust taotleda ning seejärel kõik toetuse taotlemisega seonduvad lisamaterjalid, mis on leitavad Rahvakultuuri Keskuse kodulehel http://www. rahvakultuur. ee/Programmid_2388 vastava programmi alalehelt. Veenduge, et teie taotluse sisu vastab programmi eesmärkidele ning tegevused, millele toetust taotlete, on kooskõlas programmi põhimõtetega. Omafinantseering ja kaasfinantseering ei ole nõutavad, küll aga võivad need olla toetusotsuse tegemisel üheks positiivseks teguriks. Taotlusi ootame kuni 1. detsembrini (kaasa arvatud) aadressil prog[no-Smpam)rammid@rahvakultuur. ee või saata ümbrikus Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, 10147 Tallinn Toetusprogrammide infopäevad toimuvad sel aastal: 15. novembril Narvas Mulgimaal ning Võrumaal (kuupäevad täpsustamisel, jälgi infot Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt http://www. rahvakultuur. ee/Programmid_2388 ) Häid projektiideid soovides Rahvakultuuri Keskuse Toetusprogrammide osakond PS! soovi korral vastame teie küsimustele tööpäeva jooksul telefonide 600 9165 või 605

Head kultuuriprogrammidest toetuse taotlejad!

24. okt. 2017

Käesoleva aasta 1. novembrist avanevad taotlusvoorud, kuhu on oodatud kultuuriprogrammide taotlusvooru tingimustele vastavad eesmärgistatud ja kultuuripärandiga seotud taotlused.

Seoses Mulgimaa ja Vana Võrumaa kultuuriprogrammide uuendamisega lükkub nendest programmidest taotlemine edasi.
Palun jälgi Rahvakultuuri Keskuse uudiseid!

Head kultuuriprogrammidest toetuse taotlejad!

Korrektse ja sisuka projekti kirjutamise ning toetuse saamise võimaluse suurendamiseks toome teile siinkohal mõned abistavad mõtted.

  1. Esmalt lugege läbi vastava programmi tekst, millest kavatsete toetust taotleda ning seejärel kõik toetuse taotlemisega seonduvad lisamaterjalid, mis on leitavad Rahvakultuuri Keskuse kodulehel http://www.rahvakultuur.ee/Programmid_2388 vastava programmi alalehelt.
  2. Veenduge, et teie taotluse sisu vastab programmi eesmärkidele ning tegevused, millele toetust taotlete, on kooskõlas programmi põhimõtetega.
  3. Omafinantseering ja kaasfinantseering ei ole nõutavad, küll aga võivad need olla toetusotsuse tegemisel üheks positiivseks teguriks.
  4. Taotlusi ootame kuni 1. detsembrini (kaasa arvatud) aadressil või saata ümbrikus Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, 10147 Tallinn

Toetusprogrammide infopäevad toimuvad sel aastal: 

15. novembril Narvas

Mulgimaal ning Võrumaal (kuupäevad täpsustamisel, jälgi infot Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt http://www.rahvakultuur.ee/Programmid_2388 )

 

Häid projektiideid soovides

 

Rahvakultuuri Keskuse

Toetusprogrammide osakond

 

PS! soovi korral vastame teie küsimustele tööpäeva jooksul telefonide 600 9165 või

605 2027 või 600 9176 teel

Viimati uuendatud 25. okt. 2017
Head kultuuriprogrammidest toetuse taotlejad!
Veebruar 2019
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Seoses Mulgimaa ja Vana Võrumaa kultuuriprogrammide uuendamisega lükkub nendest programmidest taotlemine edasi. Palun jälgi Rahvakultuuri Keskuse uudiseid! Korrektse ja sisuka projekti kirjutamise ning toetuse saamise võimaluse suurendamiseks toome teile siinkohal mõned abistavad mõtted. Esmalt lugege läbi vastava programmi tekst, millest kavatsete toetust taotleda ning seejärel kõik toetuse taotlemisega seonduvad lisamaterjalid, mis on leitavad Rahvakultuuri Keskuse kodulehel http://www. rahvakultuur. ee/Programmid_2388 vastava programmi alalehelt. Veenduge, et teie taotluse sisu vastab programmi eesmärkidele ning tegevused, millele toetust taotlete, on kooskõlas programmi põhimõtetega. Omafinantseering ja kaasfinantseering ei ole nõutavad, küll aga võivad need olla toetusotsuse tegemisel üheks positiivseks teguriks. Taotlusi ootame kuni 1. detsembrini (kaasa arvatud) aadressil prog[no-Smpam)rammid@rahvakultuur. ee või saata ümbrikus Rahvakultuuri Keskus, Vilmsi 55, 10147 Tallinn Toetusprogrammide infopäevad toimuvad sel aastal: 15. novembril Narvas Mulgimaal ning Võrumaal (kuupäevad täpsustamisel, jälgi infot Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt http://www. rahvakultuur. ee/Programmid_2388 ) Häid projektiideid soovides Rahvakultuuri Keskuse Toetusprogrammide osakond PS! soovi korral vastame teie küsimustele tööpäeva jooksul telefonide 600 9165 või 605 2027 või 600 9176 teel

Käesoleva aasta 1. novembrist avanevad taotlusvoorud, kuhu on oodatud kultuuriprogrammide taotlusvooru tingimustele vastavad eesmärgistatud ja kultuuripärandiga seotud taotlused. Head kultuuriprogrammidest toetuse taotlejad!

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |