Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Inimese areng kooskõlas muusikalise keskkonnaga

Sisu: Lapse areng koosmõjus muusikalise keskkonnaga Muusika põhielemendid Piirideta, vabalt liikuv pentatooniline muusika Diatooniline helirida, harmooniasse sisenemine keerdlaulu ja kaanoni kaudu Muusika teraapiline kasutamine Muusikaline harmoonia Waldorf muusika curriculum Kursusel liigume läbi lapse- ja noorukiea arenguperioodide, seostades seda muusika põhielementidega ning muutustega muusika arengus. Kuulame ja kogeme erinevate arenguperioodide muusikalist olemust: laulame ja improviseerime lihtsate pillidega pentatoonikas, liigume diatoonilisel heliredelil põhinevate meloodiate juurde ja asume samm-sammulisele teekonnale harmooniasse keerdlaulu laulmisega ruumis ringi liikudes. Kogeme erinevaid hingemeeleolusid muusikalises ma¾ooris ja minooris. Sihtgrupp: lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja gümnaasiumi muusikaõpetajad, muusikahuvilised, muusikateraapia huvilised jt. Toimumise aeg: 8. november 2017 kell 11. 00 – 17. 15 Toimumise koht: Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn) Koolitaja: Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut Osavõtutasu: 40 € Koolitusjuht: Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177) Registreerumine: kuni 1. november, osalemiseks täida allolevad väljad:

Inimese areng kooskõlas muusikalise keskkonnaga

Kursuse läbinu mõistab, kuidas on inimese areng ja muutumine seotud muusika põhielementidega ning muusika muutumisega ajaloos. Oskab luua ealiselt sobiva muusikalise keskkonna nii eelkooli- ja kooliealistele lastele kui ka täiskasvanutele.

Sisu:                                

  • Lapse areng koosmõjus muusikalise keskkonnaga
  • Muusika põhielemendid
  • Piirideta, vabalt liikuv pentatooniline muusika
  • Diatooniline helirida, harmooniasse sisenemine keerdlaulu ja kaanoni kaudu
  • Muusika teraapiline kasutamine
  • Muusikaline harmoonia
  • Waldorf muusika curriculum

Kursusel liigume läbi lapse- ja noorukiea arenguperioodide, seostades seda muusika põhielementidega ning muutustega muusika arengus. Kuulame ja kogeme erinevate arenguperioodide muusikalist olemust: laulame ja improviseerime lihtsate pillidega pentatoonikas, liigume diatoonilisel heliredelil põhinevate meloodiate juurde ja asume samm-sammulisele teekonnale harmooniasse keerdlaulu laulmisega ruumis ringi liikudes. Kogeme erinevaid hingemeeleolusid muusikalises ma¾ooris ja minooris.

 

Sihtgrupp:                          lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja gümnaasiumi muusikaõpetajad,  muusikahuvilised, muusikateraapia huvilised jt.

 

Toimumise aeg:              8. november 2017 kell 11.00 – 17.15

 

Toimumise koht:            Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn)

 

Koolitaja:                      Karmen Linnamägi, Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut

 

Osavõtutasu:                    40 €

 

Koolitusjuht:                  Leelo Viita (, 600 9177)

 

Registreerumine:           kuni 1. november, osalemiseks täida allolevad väljad:

 


pdf Õppekava (.pdf 0,4Mb)
pdf Ajakava (.pdf 0,3Mb)
Viimati uuendatud 1. nov. 2017


Eesnimi:
Perekonnanimi:*
Isikukood:
Maakond:
Töökoht:
Amet:
Telefon:*
E-post:*
Arve maksja nimi:
Maksja täielik postiaadress:
Soovin öömaja:
Inimese areng kooskõlas muusikalise keskkonnaga
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Sisu: Lapse areng koosmõjus muusikalise keskkonnaga Muusika põhielemendid Piirideta, vabalt liikuv pentatooniline muusika Diatooniline helirida, harmooniasse sisenemine keerdlaulu ja kaanoni kaudu Muusika teraapiline kasutamine Muusikaline harmoonia Waldorf muusika curriculum Kursusel liigume läbi lapse- ja noorukiea arenguperioodide, seostades seda muusika põhielementidega ning muutustega muusika arengus. Kuulame ja kogeme erinevate arenguperioodide muusikalist olemust: laulame ja improviseerime lihtsate pillidega pentatoonikas, liigume diatoonilisel heliredelil põhinevate meloodiate juurde ja asume samm-sammulisele teekonnale harmooniasse keerdlaulu laulmisega ruumis ringi liikudes. Kogeme erinevaid hingemeeleolusid muusikalises ma¾ooris ja minooris. Sihtgrupp: lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja gümnaasiumi muusikaõpetajad, muusikahuvilised, muusikateraapia huvilised jt. Toimumise aeg: 8. november 2017 kell 11. 00 – 17. 15 Toimumise koht: Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn) Koolitaja: Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut Osavõtutasu: 40 € Koolitusjuht: Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177) Registreerumine: kuni 1. november, osalemiseks täida allolevad väljad:; Toimumise koht:            Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn)   Koolitaja:                        Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut   Osavõtutasu:                    40 €   Koolitusjuht:                   Leelo Viita ( leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177)   Registreerumine:           kuni 1. november, osalemiseks täida allolevad väljad:  

Kursuse läbinu mõistab, kuidas on inimese areng ja muutumine seotud muusika põhielementidega ning muusika muutumisega ajaloos. Oskab luua ealiselt sobiva muusikalise keskkonna nii eelkooli- ja kooliealistele lastele kui ka täiskasvanutele. Inimese areng kooskõlas muusikalise keskkonnaga

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |