Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

JUTUPÜHAD 2015

Sel aastal on Jutupühade peakülaliseks Kanada jutuvestja Dan Yashinsky. Dan on professionaalne jutuvestja, kirjanik ja kogukonna aktivist. Armastatud jutuvestjana on ta esinenud ja õpetanud festivalidel maailma eri paigus. Ta on teinud uskumatult palju jutuvestmise elavdamiseks kogu Kanadas. Muuhulgas olnud jutuvestmisorganisatsiooni "Storytelling Toronto" asutajate hulgas, tegelenud täiskasvanud jutuvestjate koolitamisega, olnud mitmeid aastaid kunstiliseks juhiks Toronto jutuvestmisfestivalil ning loonud Kanada koolide jaoks jutuvestmisel põhineva õppeprogrammi. Jutupühade raames toimuvad loengud, kohtumised, jutuõhtud ja jutuvestmise töötoad. Loomulikult kuuleb Jutupühadel ka Eesti jutuvestjaid ja muusikuid. Lugude jutustamisfestival "Jutupühad" sündis Rahvakultuuri Keskuse Jutukooli eestvedamisel neli aastat tagasi. 2015. aasta festivali põhikorraldajaks on MTÜ Kogukond Harjumaalt, headeks koostööpartneriteks on Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledz, Tartu Tiigi Seltsimaja,Tartu Hansa Kool ja Jutukool. Jutupühade ajaraam: 1. 11 kl 19 kohtumisõhtu Rahvakultuuri Keskuses, Vilmsi tn 55. Külaliseks on Ildikó Sándor, ungari rahvakultuuri spetsialist ja jutuvestja. Räägime ungari rahvajuttudest. Inglise keeles, tõlge eesti keelde. Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat. Õhtu perenaiseks on Piret Päär 2. 11 kl 18 Kogukonna jutuõhtu Märjamaa raamatukogus Pärnu mnt 56. Ühislauale palume kaasa võtta midagi he

JUTUPÜHAD 2015

1.-8.november

JUTUPÜHAD 2015

Sel aastal on Jutupühade peakülaliseks Kanada jutuvestja Dan Yashinsky.

Dan on professionaalne jutuvestja, kirjanik ja kogukonna aktivist. Armastatud jutuvestjana on ta esinenud ja õpetanud festivalidel maailma eri paigus. Ta on teinud uskumatult palju jutuvestmise elavdamiseks kogu Kanadas. Muuhulgas olnud jutuvestmisorganisatsiooni "Storytelling Toronto" asutajate hulgas, tegelenud täiskasvanud jutuvestjate koolitamisega, olnud mitmeid aastaid kunstiliseks juhiks Toronto jutuvestmisfestivalil ning loonud Kanada koolide jaoks jutuvestmisel põhineva õppeprogrammi.

 

Jutupühade raames toimuvad loengud, kohtumised, jutuõhtud ja jutuvestmise töötoad.
Loomulikult kuuleb Jutupühadel ka Eesti jutuvestjaid ja muusikuid. 

 

Lugude jutustamisfestival "Jutupühad" sündis Rahvakultuuri Keskuse Jutukooli eestvedamisel neli aastat tagasi. 2015.aasta festivali põhikorraldajaks on MTÜ Kogukond Harjumaalt, headeks koostööpartneriteks on Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledz, Tartu Tiigi Seltsimaja,Tartu Hansa Kool ja Jutukool. Jutupühade ajaraam:

 

1.11 kl 19 kohtumisõhtu Rahvakultuuri Keskuses, Vilmsi tn 55.

              Külaliseks on Ildikó Sándor, ungari rahvakultuuri spetsialist ja jutuvestja.

              Räägime ungari rahvajuttudest.

              Inglise keeles, tõlge eesti keelde.

              Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat.

              Õhtu perenaiseks on Piret Päär

 

2.11 kl 18 Kogukonna jutuõhtu

              Märjamaa raamatukogus Pärnu mnt 56.

              Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat.

              Õhtu perenaiseks on Piret Kukk.

 

3.11        Dan Yashinsky loeng-kohtumine Haapsalus

 

4.11        Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus

 

5.11        Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus

 

6.11        Lugude jutustamine ja kuulamine I  - töötuba Rahvakultuuri Keskuses

 

6.11        Kodukontsert Kalamajas

 

7.11        Lugude jutustamine ja kuulamine II - töötuba Rahvakultuuri Keskuses

Kohtumiseni Jutupühadel!

Viimati uuendatud 21. okt. 2015
JUTUPÜHAD 2015
Jaanuar 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusmeetmete osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Sel aastal on Jutupühade peakülaliseks Kanada jutuvestja Dan Yashinsky. Dan on professionaalne jutuvestja, kirjanik ja kogukonna aktivist. Armastatud jutuvestjana on ta esinenud ja õpetanud festivalidel maailma eri paigus. Ta on teinud uskumatult palju jutuvestmise elavdamiseks kogu Kanadas. Muuhulgas olnud jutuvestmisorganisatsiooni "Storytelling Toronto" asutajate hulgas, tegelenud täiskasvanud jutuvestjate koolitamisega, olnud mitmeid aastaid kunstiliseks juhiks Toronto jutuvestmisfestivalil ning loonud Kanada koolide jaoks jutuvestmisel põhineva õppeprogrammi. Jutupühade raames toimuvad loengud, kohtumised, jutuõhtud ja jutuvestmise töötoad. Loomulikult kuuleb Jutupühadel ka Eesti jutuvestjaid ja muusikuid. Lugude jutustamisfestival "Jutupühad" sündis Rahvakultuuri Keskuse Jutukooli eestvedamisel neli aastat tagasi. 2015. aasta festivali põhikorraldajaks on MTÜ Kogukond Harjumaalt, headeks koostööpartneriteks on Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledz, Tartu Tiigi Seltsimaja,Tartu Hansa Kool ja Jutukool. Jutupühade ajaraam: 1. 11 kl 19 kohtumisõhtu Rahvakultuuri Keskuses, Vilmsi tn 55. Külaliseks on Ildikó Sándor, ungari rahvakultuuri spetsialist ja jutuvestja. Räägime ungari rahvajuttudest. Inglise keeles, tõlge eesti keelde. Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat. Õhtu perenaiseks on Piret Päär 2. 11 kl 18 Kogukonna jutuõhtu Märjamaa raamatukogus Pärnu mnt 56. Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat. Õhtu perenaiseks on Piret Kukk. 3. 11 Dan Yashinsky loeng-kohtumine Haapsalus 4. 11 Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus 5. 11 Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus 6. 11 Lugude jutustamine ja kuulamine I - töötuba Rahvakultuuri Keskuses 6. 11 Kodukontsert Kalamajas 7. 11 Lugude jutustamine ja kuulamine II - töötuba Rahvakultuuri Keskuses Kohtumiseni Jutupühadel!; 2. 11 kl 18 Kogukonna jutuõhtu               Märjamaa raamatukogus Pärnu mnt 56.               Ühislauale palume kaasa võtta midagi head ja maitsvat.               Õhtu perenaiseks on Piret Kukk.   3. 11         Dan Yashinsky loeng-kohtumine Haapsalus   4. 11         Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus   5. 11         Dan Yashinsky loeng-kohtumine Tartus   6. 11         Lugude jutustamine ja kuulamine I  - töötuba Rahvakultuuri Keskuses   6. 11        Kodukontsert Kalamajas   7. 11         Lugude jutustamine ja kuulamine II - töötuba Rahvakultuuri Keskuses Kohtumiseni Jutupühadel!

1. -8. november JUTUPÜHAD 2015

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |