Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Jutukooli sünnipäev

30. 05. 2016 on Jutukooli suveseminari külaliseks iiri-shoti jutuvestja ja luuletaja Margot Henderson. Margot veab erinevaid lugude jutustamise ja loovkirjutamise kursusi. Jutustab lugusid koolides, haiglates, rahvamajades, vanglates ja kodutute varjupaikades, galeriides, konverentsidel, festivalidel. Seminar toimub Salmistus, Uus-Põllu talus. Meid võtab vastu perenaine Piret Kukk. Suveseminari teemad: Kohtumine iiri-shoti luuletaja ja jutuvestja Margot Hendersoniga. “Minu tee jutuvestmise juurde. ” Margoti professionaalsus ei väljendu ainult etenduskunsti vallas, vaid ta on võimeline jutustama väga erinevates oludes ja kohtades. Tema kohta on öeldud: "Margoti ainulaadsus seisneb tema oskuses kasutada luulet, jutustamist, liikumist ja häält ja võimes inspireerida inimesi loovusele, olenemata nende vanusest, andest ja kultuurilisest taustast. ” Margot Hendersoni lugude jutustamise töötuba “Storybones. Storyskin ” Mänguline ja praktiline töötuba neile, kes tahavad õppida lugude jutustamise oskusi. Avastame koos lugude peituvat väge. Vaatame, mille peitub loo tervikliku struktuuri saladus. Uurime, kuidas äratada lugusid ellu, lähtuvalt enda isikupärasusest. Iiri ja shoti rahvajutud. Kogumikud. Vestlus ja analüüs. Piret Päär Eesti keeles on ilmunud üsna mitmeid iiri ja shoti rahvajuttude kogumikke. Mida silmas pidada, kui hakatakse lugusid valima. Jutuõhtu. Margot Henderson, Piret Päär, Piret Kukk. Seminari

Jutukooli sünnipäev

Jutukooli sünnipäev
 
 

30.05.2016 on Jutukooli suveseminari külaliseks iiri-shoti jutuvestja ja luuletaja Margot Henderson.

Margot veab erinevaid lugude jutustamise ja loovkirjutamise kursusi. Jutustab lugusid  koolides, haiglates, rahvamajades, vanglates ja kodutute varjupaikades, galeriides, konverentsidel, festivalidel.

 

Seminar toimub Salmistus, Uus-Põllu talus.

Meid võtab vastu perenaine Piret Kukk.

 

Suveseminari teemad:

 

Kohtumine iiri-shoti luuletaja ja jutuvestja Margot Hendersoniga.

“Minu tee jutuvestmise juurde.”

 

Margoti professionaalsus ei väljendu ainult etenduskunsti vallas, vaid ta on võimeline jutustama väga erinevates oludes ja kohtades.

Tema kohta on öeldud: "Margoti ainulaadsus seisneb tema oskuses kasutada luulet, jutustamist, liikumist ja häält ja võimes inspireerida inimesi loovusele, olenemata nende vanusest, andest ja kultuurilisest taustast.”

 

Margot Hendersoni lugude jutustamise töötuba “Storybones.Storyskin

 

 

Mänguline ja praktiline töötuba neile, kes tahavad õppida lugude jutustamise oskusi.

Avastame koos lugude peituvat väge. Vaatame, mille peitub loo tervikliku struktuuri saladus. Uurime, kuidas äratada lugusid ellu, lähtuvalt enda isikupärasusest.

 

 

Iiri ja shoti rahvajutud. Kogumikud. Vestlus ja analüüs. Piret Päär

Eesti keeles on ilmunud üsna mitmeid  iiri ja shoti rahvajuttude kogumikke. Mida silmas pidada, kui hakatakse lugusid valima.

 

Jutuõhtu. Margot Henderson, Piret Päär, Piret Kukk.

 

Seminari maksumus - 35e. kanda üle hiljemalt 10.maiks.

Toit 5e. (kohapeal)

 

Eelregistreerimine vajalik, siis saadame täpsema info (pangakonto, ajakava, kohale jõudmise juhised jne.)

 

Jutukooli sünnipäev

 

2.06.2016

Pärnumaa alushariduse aineühenduse ja Rahvakultuuri Keskuse Jutukooli suveseminar

“Jutusta, loe ja mängi”.

 

Suveseminaril räägitakse muinasjuttudest, rahvajuttude ja muinasjuttude erinevustest, muinasjututegelaste muundumisest aja jooksul, tutvustakse head lastekirjandust ja käelise tegevuse osa jutuvestmises.

 

Krista Kumberg, Piret Kukk, Piret Päär.

 

Kursusele registreerida enam ei saa. Kõik kohad on täitunud.

 

Jutukooli sünnipäev.

 

9.06.2016 Raplamaal,

MTÜ Wäega Wärk ja Rahvakultuuri Keskuse Jutukool kutsuvad  

suveseminarile  “Jutusta, loe ja mängi”.

 

Suveseminaril räägitakse muinasjuttudest, rahvajuttude ja muinasjuttude erinevustest, muinasjututegelaste muundumisest aja jooksul, tutvustakse head lastekirjandust ja käelise tegevuse osa jutuvestmises.

Krista Kumberg, Piret Kukk, Piret Päär.

 

Täpsem info ja registreerimine:

tel 56157757

 

 

Jutukooli sünnipäev.

 

10.06.2016 Puiga lasteaias, Võrumaal.

Suveseminar “Jutusta, loe ja mängi”.

Koostöös  Võru vallavalitsuse ja Rahvakultuuri Keskuse Jutukooliga.

Kursust toetab Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Suveseminaril räägitakse muinasjuttudest, rahvajuttude ja muinasjuttude erinevustest, muinasjututegelaste muundumisest aja jooksul, tutvustakse head lastekirjandust ja käelise tegevuse osa jutuvestmises.

Krista Kumberg, Piret Kukk, Piret Päär.

Jutukooli sünnipäev koostöös MTÜga Jutumaja.

 

24. ja 25. augustil toimuvad erinevates maakondades kohtumised ja töötoad jutuvestjatega ühendusest Storytelling and Peace Council.

Hetkel on festivali koostööpartneriteks Rahvakultuuri Keskuse jutukool, MTÜ Raplamaa Noored, Lihula Rahvaülikooli MTÜ, Uus-Põllu talu Harjumaal, MTÜ Piiri Köök Võrumaal.

Kui keegi soovib veel ühineda või on mõni hea ettepanek/idee, siis võtke ühendust.

Kutsuja kanda jääb transport Viljandist esinemsipaika, toit, ruumid, tõlge ja transport Tallinnasse.

 

Viimati uuendatud 30. mail 2016
Jutukooli sünnipäev
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

30. 05. 2016 on Jutukooli suveseminari külaliseks iiri-shoti jutuvestja ja luuletaja Margot Henderson. Margot veab erinevaid lugude jutustamise ja loovkirjutamise kursusi. Jutustab lugusid koolides, haiglates, rahvamajades, vanglates ja kodutute varjupaikades, galeriides, konverentsidel, festivalidel. Seminar toimub Salmistus, Uus-Põllu talus. Meid võtab vastu perenaine Piret Kukk. Suveseminari teemad: Kohtumine iiri-shoti luuletaja ja jutuvestja Margot Hendersoniga. “Minu tee jutuvestmise juurde. ” Margoti professionaalsus ei väljendu ainult etenduskunsti vallas, vaid ta on võimeline jutustama väga erinevates oludes ja kohtades. Tema kohta on öeldud: "Margoti ainulaadsus seisneb tema oskuses kasutada luulet, jutustamist, liikumist ja häält ja võimes inspireerida inimesi loovusele, olenemata nende vanusest, andest ja kultuurilisest taustast. ” Margot Hendersoni lugude jutustamise töötuba “Storybones. Storyskin ” Mänguline ja praktiline töötuba neile, kes tahavad õppida lugude jutustamise oskusi. Avastame koos lugude peituvat väge. Vaatame, mille peitub loo tervikliku struktuuri saladus. Uurime, kuidas äratada lugusid ellu, lähtuvalt enda isikupärasusest. Iiri ja shoti rahvajutud. Kogumikud. Vestlus ja analüüs. Piret Päär Eesti keeles on ilmunud üsna mitmeid iiri ja shoti rahvajuttude kogumikke. Mida silmas pidada, kui hakatakse lugusid valima. Jutuõhtu. Margot Henderson, Piret Päär, Piret Kukk. Seminari maksumus - 35e. kanda üle hiljemalt 10. maiks. Toit 5e. (kohapeal) Eelregistreerimine vajalik, siis saadame täpsema info (pangakonto, ajakava, kohale jõudmise juhised jne. ) jutu[no-Smpam)piret@gmail. com Jutukooli sünnipäev 2. 06. 2016 Pärnumaa alushariduse aineühenduse ja Rahvakultuuri Keskuse Jutukooli suveseminar “Jutusta, loe ja mängi”. Suveseminaril räägitakse muinasjuttudest, rahvajuttude ja muinasjuttude erinevustest, muinasjututegelaste muundumuttude ja muinasjuttude erinevustest, muinasjututegelaste muundumisest aja jooksul, tutvustakse head lastekirjandust ja käelise tegevuse osa jutuvestmises. Krista Kumberg, Piret Kukk, Piret Päär. Jutukooli sünnipäev koostöös MTÜga Jutumaja.   24. ja 25. augustil toimuvad erinevates maakondades kohtumised ja töötoad jutuvestjatega ühendusest Storytelling and Peace Council. Hetkel on festivali koostööpartneriteks Rahvakultuuri Keskuse jutukool, MTÜ Raplamaa Noored, Lihula Rahvaülikooli MTÜ, Uus-Põllu talu Harjumaal, MTÜ Piiri Köök Võrumaal. Kui keegi soovib veel ühineda või on mõni hea ettepanek/idee, siis võtke ühendust. Kutsuja kanda jääb transport Viljandist esinemsipaika, toit, ruumid, tõlge ja transport Tallinnasse.   jutu[no-Smpam)piret@gmail.com

Jutukooli sünnipäev

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |