Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Kesk-Eesti rahvamuusikute KOOSMÄNGUPÄEV

Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäev. VIIUL. 6. märtsil 2016 kell 10. 00 saavad kokku algajad viiulihuvilised ja kell 11. 00 oskustega viiulimängijad Türi Kultuurikeskuses. Oodatud on kõik Kesk-Eesti viiulimängijad, meistrid ja huvilised! Vanalinna ja Lasnamäe Muusikakooli viiuliõpetaja, pärimusmuusik ning laste viiuldajate ansambli Tuuleviiul juhendaja KRISTI ALAS jagab oma kogemusi ja oskusi. Proovime rahvaliku viiulimängu mängutehnikaid, mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid, räägime Türil 30. juuni – 3. juuli 2016 toimuvast Rahvamuusikapeost. Kõik need, kes ei oska viiuliga veel midagi peale hakata, või on veidi saanud viiulit mängida aga tunnevad end selles vallas endiselt ebakindlalt- tule osale! Kell 10. 00 võtab Kristi läbi esmased võtted viiuli mängimisel. Kell 11. 00 mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid. Kui oled vanaisa kapi otsast leidnud suguvõsa vana viiuli ja sul on tekkinud kiusatus järele proovida, kuidas ja millist häält see pill teeb ja Sa tahad teada ja osata Kesk-Eesti pillilugusid ning tahad kuuluda Kesk-Eesti rahvamuusikute perre, siis pead tingimata kohal olema! Parimaks korraldamiseks anna aegsasti oma tulemisest teada aadressil: lili[no-Smpam)@rahvakultuur.ee või tel: 5343 9531 Lisainfo: Lili Välimäe Rahvakultuuri Keskus rahvakultuurispetsialist Järvamaal Koosmängupäeva korraldavad Rahvakultuuri Keskus

Kesk-Eesti rahvamuusikute KOOSMÄNGUPÄEV

29. veebr. 2016

6.märtsil 2016

Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäev. VIIUL.

6.märtsil 2016 kell 10.00 saavad kokku algajad viiulihuvilised ja kell 11.00 oskustega viiulimängijad Türi Kultuurikeskuses .

Oodatud on kõik Kesk-Eesti viiulimängijad, meistrid ja huvilised!

Vanalinna ja Lasnamäe Muusikakooli viiuliõpetaja, pärimusmuusik ning laste viiuldajate ansambli Tuuleviiul juhendaja KRISTI ALAS jagab oma kogemusi ja oskusi.

Proovime rahvaliku viiulimängu mängutehnikaid, mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid, räägime Türil 30. juuni – 3. juuli 2016 toimuvast  Rahvamuusikapeost.

Kõik need, kes ei oska viiuliga veel midagi peale hakata, või on veidi saanud viiulit mängida aga tunnevad  end selles vallas endiselt ebakindlalt- tule osale!

Kell 10.00 võtab  Kristi läbi esmased võtted viiuli mängimisel.

Kell 11.00 mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid.

Kui oled vanaisa kapi otsast leidnud suguvõsa vana viiuli ja sul on tekkinud kiusatus järele proovida, kuidas ja millist häält see pill teeb ja Sa tahad teada ja osata Kesk-Eesti pillilugusid ning tahad kuuluda Kesk-Eesti rahvamuusikute perre, siis pead tingimata kohal olema!

Parimaks korraldamiseks anna aegsasti oma tulemisest teada aadressil:

või tel: 5343 9531

Lisainfo:
Lili Välimäe
Rahvakultuuri Keskus
rahvakultuurispetsialist Järvamaal

 

Koosmängupäeva korraldavad Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Lili Välimäe ja

MTÜ Riikar Kesk-Eesti rahvamuusika arendusprogrammi raames Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ja Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutuse toel.

 

 

Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäev.

LÕÕTSPILL. AKORDION. KARMOŠKA.

6.märtsil 2016 Paide Kultuurikeskuses kell 13.00.

 

Oodatud on kõik Kesk-Eesti lõõtspilli- ja akordionimängijad, meistrid ja huvilised!

Koosmängupäeva juhivad ning oma kogemusi ja oskusi jagavad

Paide muusikakooli õpetaja ja rahvamuusik SILVI TUMANSKAJA ja

ERRS-i mentor ning eesti lõõtspilli ja teiste rahvapillide mängija JUHAN UPPIN.

Üheskoos õpime uusi lugusid ja lihvime rahvaliku pillimängu tehnikaid ja koosmänguoskust, mängime Kesk-Eesti lugusid, räägime Türil 30. juuni – 3. juuli 2016 toimuvast Rahvamuusikapeost.

 

Kui oled vanaisa kapi otsast leidnud suguvõsa vana lõõtspilli või akordioni, sul on tekkinud kiusatus järele proovida, kuidas ja millist häält see pill teeb ja Sa tahad teada ja osata Kesk-Eesti pillilugusid ja tahad kuuluda Kesk-Eesti rahvamuusikute perre, siis pead tingimata kohal olema!

 

Parimaks korraldamiseks anna aegsasti oma tulemisest teada aadressil:

või tel: 5343 9531

Lisainfo:
Lili Välimäe
Rahvakultuuri Keskus
rahvakultuurispetsialist Järvamaal

 

Koosmängupäeva korraldavad Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Lili Välimäe ja

MTÜ Riikar Kesk-Eesti rahvamuusika arendusprogrammi raames Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ja Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutuse toel.

 

 

Oodata on:

Kesk-Eesti rahvamuusikute kokkutulek. Vilelised.

Kesk-Eesti rahvamuusikute kokkutulek. Näppepillid.

Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäevad erinevates kogukondades.

Kesk-Eesti rahvamuusikute üleastumine Üle-eestilisel rahvamuusikapeol Türil. Kesk-Eesti repertuaari tutvustamine ja levitamine.

 

Viimati uuendatud 29. veebr. 2016
Kesk-Eesti rahvamuusikute KOOSMÄNGUPÄEV
Veebruar 2019
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäev. VIIUL. 6. märtsil 2016 kell 10. 00 saavad kokku algajad viiulihuvilised ja kell 11. 00 oskustega viiulimängijad Türi Kultuurikeskuses. Oodatud on kõik Kesk-Eesti viiulimängijad, meistrid ja huvilised! Vanalinna ja Lasnamäe Muusikakooli viiuliõpetaja, pärimusmuusik ning laste viiuldajate ansambli Tuuleviiul juhendaja KRISTI ALAS jagab oma kogemusi ja oskusi. Proovime rahvaliku viiulimängu mängutehnikaid, mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid, räägime Türil 30. juuni – 3. juuli 2016 toimuvast Rahvamuusikapeost. Kõik need, kes ei oska viiuliga veel midagi peale hakata, või on veidi saanud viiulit mängida aga tunnevad end selles vallas endiselt ebakindlalt- tule osale! Kell 10. 00 võtab Kristi läbi esmased võtted viiuli mängimisel. Kell 11. 00 mängime viiulit, õpime Kesk-Eesti lugusid. Kui oled vanaisa kapi otsast leidnud suguvõsa vana viiuli ja sul on tekkinud kiusatus järele proovida, kuidas ja millist häält see pill teeb ja Sa tahad teada ja osata Kesk-Eesti pillilugusid ning tahad kuuluda Kesk-Eesti rahvamuusikute perre, siis pead tingimata kohal olema! Parimaks korraldamiseks anna aegsasti oma tulemisest teada aadressil: lili[no-Smpam)@rahvakultuur.ee või tel: 5343 9531 Lisainfo: Lili Välimäe Rahvakultuuri Keskus rahvakultuurispetsialist Järvamaal Koosmängupäeva korraldavad Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Lili Välimäe ja MTÜ Riikar Kesk-Eesti rahvamuusika arendusprogrammi raames Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ja Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutuse toel. Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäev. LÕÕTSPILL. AKORDION. KARMOŠKA. 6. märtsil 2016 Paide Kultuurikeskuses kell 13. 00. Oodatud on kõik Kesk-Eesti lõõtspilli- ja akordionimängijad, meistrid ja huvilised! Koosmängupäeva juhivad ning oma kogemusi ja oskusi jagavad Paide muusikakooli õpetaja ja rahvamuusik SILVI TUMANSKAJA ja ERRS-i mentor ningrimaks korraldamiseks anna aegsasti oma tulemisest teada aadressil: lili[no-Smpam)@rahvakultuur.ee või tel: 5343 9531 Lisainfo: Lili Välimäe Rahvakultuuri Keskus rahvakultuurispetsialist Järvamaal   Koosmängupäeva korraldavad Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Lili Välimäe ja MTÜ Riikar Kesk-Eesti rahvamuusika arendusprogrammi raames Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ja Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutuse toel.     Oodata on: Kesk-Eesti rahvamuusikute kokkutulek. Vilelised. Kesk-Eesti rahvamuusikute kokkutulek. Näppepillid. Kesk-Eesti rahvamuusikute koosmängupäevad erinevates kogukondades. Kesk-Eesti rahvamuusikute üleastumine Üle-eestilisel rahvamuusikapeol Türil. Kesk-Eesti repertuaari tutvustamine ja levitamine.  

6. märtsil 2016 Kesk-Eesti rahvamuusikute KOOSMÄNGUPÄEV

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |