Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      
Valdade liitumiste järel on muutunud paljude organisatsioonide andmed ja andmekogus võib seepärast praegu esineda mitmeid ebatäpsusi.

Andmekogu on uuendamisel.

Valdkonna "koorilaul" alla kuulub 11 tegevusala.
Konkreetsel tegevusalal tegutsevate organisatsioonide, kollektiivide ja isikute vaatamiseks vali vasakust menüüst tegevusala.


Asutused/organisatsioonid    Kollektiivid    Isikud

MaakondLinnVald

Abja Gümnaasium
Abja Kultuurimaja
Adavere Põhikool
Aegviidu Põhikool
Aegviidu Rahvamaja
Ühing Raudam
Ahtme Kunstide Kool
Aidu Lasteaed-Algkool
Äksi Raamatukogu
Ala Põhikool
Alavere Põhikool
Albu Põhikool
Ülenurme Gümnaasium
Alu Lasteaed-Algkool
Ambla Lasteaed-Põhikool
Anija Valla Kultuurikeskus
Anna Haava nim. Pala Kool
Antsla Gümnaasium
Aravete Keskkool
Are Põhikool
Aruküla Kultuuriselts
Aruküla Põhikool
Aruküla Rahvamaja
Aruküla Vaba Waldorfkool
Aruvälja Lasteaed-Algkool
Aste Põhikool
Audentese Erakool
Audru Keskkool
Audru Kultuurikeskus
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
Avinurme Gümnasium
Avinurme Kultuurikeskus
B.G.Forseliuse Selts
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool
EELK Häädemeeste Miikaeli kogudus
EELK Haapsalu Püha Johannese kogudus
EELK Hageri Lambertuse Kogudus
EELK Harju-Jaani Ristija Johannese Kogudus
EELK Harju-Madise Kogudus
EELK Kadrina Katariina kogudus
EELK Kärdla Ristija Johannese kogudus
EELK Kärla Maarja-magdaleena kogudus
EELK Keila Miikaeli Kogudus
EELK Kirikumuusika Liit
EELK Kolga-Jaani Johannese Kogudus
EELK Kullamaa Püha Johannese kogudus
EELK Kuressaare Laurentiuse kogudus
EELK Lääne-Nigula Püha Nikolause Kogudus
EELK Märjamaa Maarja kogudus
EELK Martna Püha Martini kogudus
EELK Nõmme Rahu Kogudus
EELK Nõo Püha Laurentsiuse Kogudus
EELK Narva Aleksandri Kogudus
EELK Pärnu Eliisabeti Kogudus
EELK Pärnu-Jakobi Kogudus
EELK Puhja kogudus
EELK Rakvere Kolmainu Kogudus
EELK Räpina Miikaeli kogudus
EELK Rapla Maarja-Magdaleena Kogudus
EELK Risti Kogudus
EELK Tallinna Jaani Kogudus
EELK Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskoplik Toomkogudus
EELK Tallinna Püha Vaimu kogudus
EELK Tallinna Peeteli Kogudus
EELK Tallinna Rootsi-Mihkli Kogudus
EELK Tallinna Toompea Kaarli Kogudus
EELK Tartu Maarja Kogudus
EELK Tartu Pauluse Kogudus
EELK Tartu Peetri Kogudus
EELK Vändra Martini Kogudus
EELK Viimsi Püha Jaakobi Kogudus
EELK Viljandi Jaani Kogudus
EELK Viljandi Pauluse kogudus
Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu
Eesti Kammerkooride Liit
Eesti Kooriühing
Eesti Kooriühingu koolikooride sektsioon
Eesti Koorijuhtide Liit
Eesti Kunstiakadeemia
Eesti Kunstimuuseum (KUMU)
Eesti Maaülikool
Eesti Meestelaulu Selts
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna Meeskoor
Eesti Mereakadeemia
Eesti Metsatöötajate Meeskoor Forestalia
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Naislaulu Selts
Eesti Pensionäride Liidu Pärnu Linnaorganisatsioon
Eesti Rahvusraamatukogu
Eesti Rahvusringhääling
Eesti Raudtee Laulu- ja Pasunakoor
Eesti Riiklik Nukuteater
Eesti Segakooride Liit
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor MTÜ
Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor
Eesti Vabaõhumuuseum
Ehte Humanitaargümnaasium
EKA Kammerkoor
Elva Gümnaasium
Elva Kultuuriselts
Elva Meeskoor
Emmaste Põhikool
Erakond Isamaa ja Respublica Liit
Estonia Seltsi Segakoor
Eveliina Lauluselts
E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium
Ferdinand von Wrangelli nimeline Roela Lasteaed-Põhikool
Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool
G. Otsa nim. Tallinna Muusikakool
Gustav Adolfi Gümnaasium
Haabersti Vene Gümnaasium
Haabneeme Kool
Häädemeeste Keskkool
Haanja Kool
Haapsalu Kultuurikeskus
Haapsalu Linna Algkool
Haapsalu Põhikool
Haapsalu Sotsiaalmaja
Hagudi Põhikool
Haljala Kool
Halliste Põhikool
Hargla Kool
Harju-Risti Külakeskus
Harku-Järve Lasteaed-Algkool
Harkujärve Põhikool
Harmi Põhikool
Heimtali Põhikool
Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool
Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus
Holstre Kool
Hugo Treffneri Gümnaasium
Hummuli Põhikool
Iisaku Gümnaasium
Iisaku rahvamaja
Illuka Kool
Ilmatsalu Põhikool
Imavere Põhikool
Jüri Gümnaasium
Jõõpre Põhikool
Jõelähtme valla Kultuurikeskus
Jõgeva Ühisgümnaasium
Jõgeva Gümnaasium
Jõgeva Kammerkoor
Jõgeva Kultuurikeskus
Jõgeva meeskoor Mehis
Jõgeva Muusikakool
Jõhvi Gümnaasium
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus
Jõhvi Muusikakool
Jõhvi Vene Gümnaasium
Jakob Westholmi Gümnaasium
Jäneda Kool
Järva-Jaani Gümnaasium
Järva-Jaani Kultuurimaja
Järvakandi Kool
Järvakandi Kultuurihall
Järveküla Kool
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool
Juurikaru Põhikool
Juuru Rahvamaja
J.V.Veski Maarja Põhikool
Kaali Põhikool
Kääpa Põhikool
Kaarli Rahvamaja
Kabala Lasteaed-Põhikool
Kabli Lasteaed-Algkool
Kadrina Keskkool
Kadrina Rahvamaja
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Kahtla Lasteaed-Põhikool
Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
Käina Kool
Kaitseliit
Kaiu Põhikool
Kaiu Rahvamaja
Kalamaja Põhikool
Kalevi Kammerkoor
Kallavere Keskkool
Kalmetu Põhikool
Kamari Haridusselts
Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool
Kambja Laulu-ja Mänguselts
Kammerkoor Head Ööd, Vend
Kammerkoor Noored Eesti Hääled
Kammerkoor Studium Vocale
Kõmsi Algkool/ Lasteaed
Kanepi Gümnaasium
Kanepi Seltsimaja
KA-O-KA Pärnumaa Poistelauluselts
Kõpu põhikool
Kärdla Põhikool
Karjamaa Gümnaasium
Karksi-Nuia Kultuurikeskus
Kärla Põhikool
Kärla Rahvamaja
Kärstna Kool
Kärstna Vaba aja Keskus
Käru Põhikool
Kõrveküla Põhikool
Kauksi Põhikool
Keeni Põhikool
Kehra Gümnaasium
Kehra Rahvamaja
Kehtna Klubi
Kehtna Kunstide Kool
Kehtna Põhikool
Keila Ühisgümnaasium
Keila Hariduse SA
Keila Kool
Keila Kultuurikeskus
Keila Muusikakool
KG Huvikool Inspira
Kihelkonna Kool
Kihelkonna Rahvamaja
Kihnu Kool
Kiili Gümnaasium
Kiili Rahvamaja
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Kilingi-Nõmme Klubi
Kiltsi Põhikool
Kirivere Põhikool
Kiviõli I Keskkool
Kiviõli Rahvamaja
Kiviõli Vene Gümnaasium
Koeru Keskkool
Koeru Kultuurimaja
Kohila Gümnaasium
Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
Kohila Vallavalitsus
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Kohtla-Järve Kunstide Kool
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
Kohtla põhikool
Koigi Põhikool
Kolga-Jaani Põhikool
Kolga Keskkool
Kolga Rahvamaja
Kolkja Põhikool
Konguta Rahvamaja
Koonga Põhikool
Kooriühing Allikas
Koorijuhtide ja Muusikaõpetajate Harjumaa Ühendus
Korporatsioon Amicitia
Korporatsioon Filiae Patriae
Korporatsioon INDLA
Korp! Sakala Vilistlaskogu
Kose Gümnaasium
Kose Kultuurikeskus
Kose-Uuemõisa Külakeskus
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Kose valla naiskoor Krõõt
Kostivere Kultuurimõis
Kostivere Põhikool
Krootuse Põhikool
Kuldjala Lauluselts
Kuldre Kool
Kullamaa Keskkool
Kultuuriselts Culture
Kultuuriselts Konguta Segakoor
Kunda Ühisgümnaasium
Kunda Linna Klubi
Kunda Muusikakool
Kuressaare Gümnaasium
Kuressaare Kultuurivara
Kuressaare Vanalinna Kool
Kurtna Kool
Kurtna Lasteaed-Algkool
Kuusalu Keskkool
Kuusalu Rahvamaja
Kuuste Kool
Kuuste Naiskoor
Lüganuse Keskkool
Lüganuse Rahvamaja
Lüllemäe Põhikool
Lümanda Kultuurimaja
Lümanda Põhikool
Laagri Kool
Läänemaa Ühisgümnaasium
Laeva Põhikool
Lagedi Põhikool
Lähte Ühisgümnaasium
Laimjala Rahvamaja
Laiuse Põhikool
Lõpe Põhikool
Lasila Põhikool
Lasnamäe Üldgümnaasium
Lasnamäe Gümnaasium
Lasteekraani Muusikastuudio
Lauka Põhikool
Laulasmaa Kool
Lauluklubi Mihkel
Laulupeomuuseumi Selts
Lauluselts Endla
Lauluselts Flora Kammerkoor
Lauluselts Kuldne Kungla
Lauluselts Leelo
Lauluselts Linda
Lauluselts Sireli
Laulustuudio DO-RE-MI
Laupa Põhikool
Lehola Kool
Lehtse Kool
Lehtse Kultuurimaja
Leie Põhikool
Leisi Keskkool
Libatse Lasteaed-Algkool
Lihula Gümnaasium
Lihula Kultuurikeskus
Liivalaia Gümnaasium
Liivi Listra Laulustuudio
Lindi Lasteaed-Algkool
Loksa 1. Keskkool
Loksa Kultuurikeskus
Loksa Muusikakool
Loo Keskkool
Loo Kultuurikeskus
Lustivere Põhikool
Luua Algkool
Luunja Keskkool
Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus
Luuska Lauluühing
Maailma Äärel Jalgu Kõlgutades
Maardu Gümnaasium
Maardu Kultuuri- ja Infokeskus
Maarja Rahvamaja
Mäetaguse Põhikool
Maidla Põhikool
Mõisaküla Kool
Mõisaküla Kultuurimaja
Mäluasutuste segakoor MASK
Mõniste Kool
Mõniste Rahvamaja
Märjamaa Gümnaasium
Märjamaa Valla Rahvamaja
Martna Põhikool
Meeskoor Rakvere
Meeskoor Runo
Mehikoorma Põhikool
Melliste Algkool-Lasteaed
Meremäe Kool
Meremäe Kultuuriühing
Merivälja Kool
Metsapoole Põhikool
Metsküla Algkool
Miina Härma Gümnaasium
Mikitamäe Kool
Misso kool
Mittetulundusühendus Maailmahari
Mittetulundusühing Alfred Karindi nimeline Segakoor
Mittetulundusühing Ansambel Cantus
Mittetulundusühing Atsalama Segakoor
Mittetulundusühing Audru Valla Segakoor
Mittetulundusühing Avinurme Meeskoor
mittetulundusühing Eakate Ühing Elulust
Mittetulundusühing EBS Kammerkoor
Mittetulundusühing Eesti Õpetajate Meeskoor
Mittetulundusühing Eesti Kaitseväe Segakoor
Mittetulundusühing Eesti Lastekoor
Mittetulundusühing Eesti Noorte Segakoor
Mittetulundusühing Eveko Koor
mittetulundusühing Festivo
Mittetulundusühing Helimer
Mittetulundusühing Inseneride Meeskoor
Mittetulundusühing Involved
Mittetulundusühing Jõgeva Kammerkoor
Mittetulundusühing Jõhvi Segakoor Heli
Mittetulundusühing Kaasike
Mittetulundusühing Kadrina segakoor
Mittetulundusühing kammerkoor Aktiva
Mittetulundusühing Kammerkoor Solare
Mittetulundusühing Kammerkoor Voces Musicales
Mittetulundusühing Kellamäng
Mittetulundusühing Kuivajõe Meeskoor
mittetulundusühing Laste- ja noortemisjon Juhhei
mittetulundusühing laulukoor Tarbatu
mittetulundusühing Laulumees
mittetulundusühing Lehtse Kammerkoor
Mittetulundusühing Lihula Meeskoor
mittetulundusühing Maarja Koor
Mittetulundusühing Meeskoor Kaevur
Mittetulundusühing Meriko
Mittetulundusühing Musamari Koorikool
mittetulundusühing Naiskoor Carmina
Mittetulundusühing Naiskoor Ilo
Mittetulundusühing Naiskoor Rukkilill
mittetulundusühing Naiskoor Slavjanka
Mittetulundusühing Naiskoor Virvik
Mittetulundusühing Nomela
Mittetulundusühing Noomus
Mittetulundusühing NordArt Group Ühing
mittetulundusühing Põlva Naiskoor Mai
mittetulundusühing Pärnu Kammerkoor
Mittetulundusühing Pärnu Poistelaulustuudio
Mittetulundusühing Paul Ruudi Kergemuusikakoor
Mittetulundusühing Rakvere Segakoor
Mittetulundusühing Räpina Kammerkoor
mittetulundusühing Revalia Lauluselts
mittetulundusühing Saaremaa Meeskoor SÜM
Mittetulundusühing Segakoor Cantus
Mittetulundusühing Segakoor HUIK!
mittetulundusühing Segakoor Kaleva
Mittetulundusühing Segakoor Laulik
mittetulundusühing Segakoor Lyra
mittetulundusühing Segakoor Noorus
Mittetulundusühing Segakoor Suisapäisa
Mittetulundusühing Segakoor U-Tuur
mittetulundusühing segakoor Videva
Mittetulundusühing Segakoor Viroonia
Mittetulundusühing Türi Kammerkoor
Mittetulundusühing Tallinna Naiskoor Ex Tempore
Mittetulundusühing Tamsalu Naiskoor
mittetulundusühing Tartu Üliõpilassegakoor
mittetulundusühing Tartu Ülikooli Naiskoori Tallinna Vilistlaskoor
Mittetulundusühing Tartu Katoliku Hariduskeskus
mittetulundusühing Tartu väikekoor So-Le-Mi-Jo
mittetulundusühing Vene Koorikapell
mittetulundusühing Viljandimaa Kammerkoor
Mittetulundusühing Virumaa Heategevuskeskus
MITTETULUNDUSÜHING Kesklinna Kool
Mooste kultuurimaja
Mooste Põhikool
MTÜ Üle-Eestiline Neidudekoor Leelo
MTÜ Eesti rahvamuusikakool
MTÜ EStuudio
MTÜ Helikoor
MTÜ Jõgeva meeskoor Mehis
MTÜ Kontsertagentuur Bel Canto
MTÜ Koorilaulusõbrad
MTÜ Laul ja Lust
MTÜ Laulu- ja pillimänguselts Con Vivo
MTÜ Meeskoor Sakala
MTÜ Naiskoor Meelika
MTÜ Noorte Segakoor Vox Populi
MTÜ Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
MTÜ Tartu Hansa Segakoor
MTÜ Tarvastu segakoor Üits Viis
MTÜ Torma Kammerkoor
Muhu Põhikool
Mulgi Segakoor MTÜ
Muraste Kool
Mustamäe Laste Loomingu Maja
Mustjala Rahvamaja
Mustla Rahvamaja
Mustvee Gümnaasium
Mustvee Kultuurikeskus
Mustvee Vene Gümnaasium
Muuga - Laekvere Kool
Muusikaõpetajate ja Koorijuhtide Tartumaa Ühendus
Naiskoor Õnnehein
Naiskoor Baltika
Naiskoor Cantare
Naiskoor Emajõe Laulikud
Naiskoor Kanarbik
Naislauluselts Piret
Nõmme Kultuurikeskus
Nõmme Muusikakool
Nõo Kultuurimaja
Nõo Põhikool
Nõo Reaalgümnaasium
Narva Eesti Gümnaasium
Narva-Jõesuu Muusikakool
Narva Koorikool
Narva Kreenholmi Gümnaasium
Narva Kreenholmi Muusikakool
Narva Linna Slaavi Kultuuriselts Svätogor
Narva Meestelaulu Selts
Narva Muusikakool
Narva Paju Kool
Narva Vanalinna Riigikool
Neeme Kool
Nissi Põhikool
Nissi valla Kultuurikeskus
Noarootsi Kool
Olustvere Põhikool
Oonurme Külaselts
Orava Kool
Orava kultuurimaja
Orissaare Gümnaasium
Orissaare Kultuurimaja
Oru Kool
Oru Põhikool
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Osula Põhikool
Otepää Gümnaasium
Püünsi Põhikool
Pühajärve Põhikool
Paala Rahvamaja
Padise Põhikool
Padise Rahvamaja
Padise Segakoor
Pagana Laulu- ja Pillimängu Selts
Pagari Seltsimaja
Paide Ühisgümnaasium
Paide Gümnaasium
Paide Meeskoor
Paide Muusika- ja teatrimaja
Paikuse Põhikool
Pajusti Klubi
Palade Põhikool
Pala Kultuurimaja
Palamuse Kultuur
Paldiski Põhikool
Paldiski Vene Gümnaasium
Palivere Põhikool
Põllumajandusministeerium
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Põltsamaa Kultuurikeskus
Põlula Kool
Palupera Põhikool
Põlva Kool
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
Põlva Muusikakool
Pärivere Klubi
Parksepa Keskkool
Parksepa Rahvamaja
Pärnjõe Põhikool
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
Pärnu Hansagümnaasium
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Pärnu-Jaagupi muusikakool
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
Pärnu Kunstide Maja
Pärnu Rääma Põhikool
Pärnu Raeküla Kool
Pärnu Rahvusvaheline Koorifestival
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Pärnu Väike Vabakool
Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vene Gümnaasium
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Põhikool
Pelgulinna Gümnaasium
Pihtla Kool
Pikavere Mõisakool
Pilistvere Rahvamaja
Pirita Majandusgümnaasium
Pirita Vaba Aja Keskus
Poiste Kooristuudio Cantilena
Priiuse Seltsimaja
Puhja Gümnaasium
Puhja Seltsimaja
Puiga Põhikool
Puiga Rahvamaja
Puka Rahvamaja
Puurmani Gümnaasium
Puurmani Spordi- ja Kultuurimaja
Raasiku Põhikool
Raasiku Rahvamaja
Rae Kultuurikeskus
Rahandusministeerium
Rahvusooper Estonia
Raikküla Valla Vabaajakeskus
Rakke Kool
Rakke Kultuurikeskus
Rakvere Eragümnaasium
Rakvere Gümnaasium
Rakvere Kultuurikeskus
Rakvere Põhikool
Rakvere Reaalgümnaasium
Ramsi Lasteaed-Algkool
Ramsi Vaba Aja Keskus
Randvere Kool
Rõngu Keskkool
Rannu Kool
Räpina Ühisgümnaasium
Räpina Muusikakool
Räpina Valla Kultuurikeskus
Rapla Ühisgümnaasium
Rapla Kultuurikeskus
Rapla Laulustuudio
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Rõuge Põhikool
Rõuge Rahvamaja
Retla-Kabala Kool
Ridala Põhikool
Riidaja Põhikool
Riinimanda Kooristuudio
Riisipere Kultuurimaja
Risti Põhikool
Ritsu Lasteaed-Algkool
Rocca al Mare Kool
Roela Rahvamaja
Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool
Ruila Kultuuri- ja Arendusselts
Ruila Põhikool
Ruusa Põhikool
Sütevaka Gümnaasiumi Toetajate Ühendus
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saarepeedi Põhikool
Sadala kool
Sadala Rahvamaja
Saduküla Põhikool
Saku Gümnaasium
Saku Huvikeskus
Salme Kultuurikeskus
Salme Põhikool
Salme Rahvamaja
Sõmerpalu Vallavalitsus
Sõmeru Põhikool
Sandla kultuurimaja
Sargvere Lasteaed-Algkool
SA Tartu Ülikooli Kammerkoor
SA Tartu Jaani Kirik
Saue Gümnaasium
Saue Muusikakool
Saue Valla Kultuurikeskus
Sauga Põhikool
SA Võru Kannel
Segakoor Ave
Segakoor Rõõm MTÜ
Segakoor Rello
Segakoor Riola
segakoor Russ
Seljametsa Lasteaed-Algkool
Sihtasutus Tallinna Poistekoori Fond
Sihtasutus Tartu Jaani Kirik
Sihtasutus Tartu Rahvaülikool
Sihtasutus Võru Pensionäride Päevakeskus
Siimusti Lasteaeda Algkool
Siimusti Lasteaed-Algkool
Sillamäe Astangu Kool
Sillamäe Eesti Põhikool
Sillamäe Kannuka Kool
Sillamäe Kultuurikeskus
Sillamäe Muusikakool
Sillaotsa Põhikool
Sille Krooni Laulustuudio
Simuna Kool
Sindi Gümnaasium
Sindi linna slaavi kultuuriühing Slavjanotska
Sindi seltsimaja
Sisekaitseakadeemia
Sootaga Maanaiste Selts
Suigu Lasteaed-Algkool
Surju põhikool
Surju rahvamaja
Suure-Jaani Kool
Suure-Jaani Kooli Kildu õppekoht
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suure-Jaani Kooli Tääksi õppekoht
Suure-Jaani Kultuurimaja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
Türi Kultuurikeskus
Türi Kultuurikeskus
Türi Põhikool
Tabasalu Ühisgümnaasium
Tabasalu Kammerkoor
Tabivere Põhikool
Taebla Gümnaasium
Tali Põhikool
Tallinna 21. Kool
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna 37. Keskkool
Tallinna Ühisgümnaasium
Tallinna Õismäe Gümnaasium
Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikooli Meeskoor
Tallinna Allika Baptistikogudus
Tallinna Arte Gümnaasium
Tallinna Huvikeskus Kullo
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Tallinna Kammerkoor
Tallinna Kivimäe Põhikool
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Laagna Gümnaasium
Tallinna Läänemere Gümnaasium
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Tallinna Linnateater
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Tallinna Muusikakeskkool
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Hiiu maja
Tallinna Nõmme Noortemaja
Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Tallinna Pedagoogiline Seminar
Tallinna Polütehnikum
Tallinna Prantsuse Lütseum
Tallinna Rahumäe Põhikool
Tallinna Reaalkool
Tallinna Saarlaste Segakoor
Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Sikupilli Keskkool
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor
Tallinna Tehnikaülikooli Kultuurikeskus
Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaskammerkoor
Tallinna Tehnikagümnaasium
Tallinna Tehnikakõrgkooli Arenduskeskus
Tallinna Toomklubi
Tallinna Tuletõrjeühing
Tammekoor MTÜ
Tamsalu Gümnaasium
Tamsalu Kultuurimaja
Tapa Gümnaasium
Tapa Kultuurikoda
Tapa Lauluselts
Tapa Muusika- ja Kunstikool
Tapa Vene Põhikool
Tartu Akadeemiline Meeskoor
Tartu Aleksander Puškini kool
Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor
Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori vilistlaskoor
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakond
Tartu Annelinna Gümnaasium
Tartu Descartes`i Kool
Tartu Forseliuse Kool
Tartu Hansa Kool
Tartu Ingerisoomlaste Selts
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Tartu Karlova Kool
Tartu Katoliku Kool
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna Kool
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kristlik Noortekodu
Tartu Kristlik Põhikool
Tartu Mart Reiniku Kool
Tartu Meeskoor Gaudeamus
Tartu naiskoor Ave
Tartu naiskoor Domina
Tartu Noortekoor
Tartu Poistekoor ja neidudekoor Kurekell
Tartu Raatuse Kool
Tartu Selemi Baptistikogudus
Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Kool
Tartu Vaba Waldorfkooli Selts e. Tartu Waldorfgümnaasium
Tartu Variku Kool
Tartu Veeriku Kool
Tõrva Gümnaasium
Tõrva kultuurimaja
Tarvastu Gümnaasium
Tarvastu Muusika- ja Kunstikool
Tõstamaa Keskkool
Tilsi Põhikool
TMS Türnpu Meeskoor
Toila Gümnaasium
Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus
Tootsi Lasteaed - Põhikool
Tori Põhikool
Tori Rahvamaja
Torma Rahvamaja
Torma Vallavalitsus
Tornimäe Põhikool
Treimani rahvamaja
Tsirguliina Keskkool
Tsirguliina Rahvamaja
Tudulinna Seltsimaja
Turba Kool
Uhtna Klubi
Uhtna Põhikool
Ukraina koor Mrija
Ulvi klubi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
Uulu Põhikool
Vääna Mõisakool
Väätsa Põhikool
Võhma Kool
Võhma Muusikakool
Võhma Seltsimaja
Võhma Vaba Aja Keskus
Vaida Põhikool
Väike-Maarja Gümnaasium
Vaimastvere Kool
Valga Gümnaasium
Valga Kammerkoor MTÜ
Valga Põhikool
Valga Vene Gümnaasium
Valge Maja Laulukoor MTÜ
Valgu Põhikool
Valgu Rahvamaja
Valjala Põhikool
Valjala Rahvamaja
Valtu Põhikool
Valtu Seltsimaja
Vana-Koiola kultuurimaja
Vanalinna Hariduskolleegium
Vanalinna Segakoor
Vana-Vigala Põhikool
Vändra Alevivalitsuse kultuuriosakond
Vändra Gümnaasium
Vanemuise Selts
Võnnu Keskkool
Võnnu Kultuurimaja
Vanurite Eneseabi ja Nõustamise Ühing
Vara Põhikool
Varbla Põhikool
Värska Gümnaasium
Varstu Keskkool
Võru Gümnaasium
Võru Kesklinna Kool
Võru Kreutzwaldi Kool
Võru Meeskoor
Võru Muusikakool
Võru Segakoor Tervis
Vasalemma Põhikool
Vasalemma Seltsimaja
Vasta Kool
Vastse-Kuuste Kool
Vastse-Kuuste kultuurimaja
Vastseliina Gümnaasium
Vastseliina Rahvamaja
Vatla Põhikool
Veljo Tormise Kultuuriselts
Vene Kooriühing Eestis
Vene Kultuuriselts Nadežda
Vene Rahvalaulukoor Sudaruški
Veriora Valla Kultuur
Vihasoo Lasteaed-Algkool
Viimsi Huvikeskus
Viimsi Keskkool
Viiratsi Kool
Viiratsi Rahvamaja
Viljandi Helikunsti Selts
Viljandi Jakobsoni Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Viljandimaa Ingeri-Soome Kultuuriselts
Viljandi Muusikakool
Viljandi Paalalinna Kool
Viluste Põhikool
Vinni-Pajusti Gümnaasium
Virumaa Poistekoor
Viru-Nigula Rahvamaja
Voore Põhikool


Valdkonnas tegutseb 833 organisatsiooni
koorilaul
Juuli 2018
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

koorilaul
Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |