Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Kultuurikorraldajate täienduskursus on hinnatud võimalus enesetäiendamiseks

Rahvakultuuri keskuse koolitusosakonna juhataja Urve Gromovi sõnul on kohaliku omavalitsuse kultuurikorraldajad – rahvamajade ning kultuurikeskuste töötajad väga oluline sihtgrupp. „Täienduskursus on pikkade traditsioonidega ning kohaliku omavalitsuse kultuuritöötajate seas hinnatud enesetäiendamise vorm praktiliste teadmiste ja oskuste omandamiseks ning oma kutsealase tegevuse mõtestamiseks. Kursusest on välja kasvanud üle-eestiline liikumine – Eesti Rahvamajade Ühing, kellega meil on samuti hea koostöö,“ rääkis Urve Gromov. Koolitusjuht Reet Suurkask peab kultuurikorraldaja täienduskursust ülitähtsaks, sest tänu sellele saab rääkida pidevast kultuurikorralduse kvaliteedist. „Rahvakultuuri keskuse korraldatud kursus on aastaid aidanud edendada kogu Eesti kultuurikorralduse taset,“ rõhutas Reet Suurkask. Õppekava on paindlik ja uueneb igal aastal. Sel aastal oli põhirõhk argumenteerimisoskuste parendamisel, olgu see siis ideid kaitstes, oma meeskonnaga koosolekuid pidades või üritusi planeerides ja juhtides. Olulisel kohal oli kultuurikorraldust laiemalt puudutavad teemad ja IT oskuste arendamine kultuurisündmustest teada andmisel. Kursuse käigus külastati Kostivere kultuurimõisa ja tutvuti Otepää valla kultuurikorraldusega. Uus kursus alustab tööd sügisel. Aastatel 1994-2019 on kultuurikorraldaja täienduskursusel osalenud üle 300 inimese. Seekordsed lõpetajad on tegusad kultuurikorraldajad Kristi

Kultuurikorraldajate täienduskursus on hinnatud võimalus enesetäiendamiseks

7. märtsil 2019

Üheksateist kultuurikorraldajat üle Eesti lõpetasid eile, 6. märtsil rahvakultuuri keskuse ühe populaarsema erialase täienduskursuse.

Rahvakultuuri keskuse koolitusosakonna juhataja Urve Gromovi sõnul on kohaliku omavalitsuse kultuurikorraldajad – rahvamajade ning kultuurikeskuste töötajad väga oluline sihtgrupp. „Täienduskursus on pikkade traditsioonidega ning kohaliku omavalitsuse kultuuritöötajate seas hinnatud enesetäiendamise vorm praktiliste teadmiste ja oskuste omandamiseks ning oma kutsealase tegevuse mõtestamiseks. Kursusest on välja kasvanud üle-eestiline liikumine – Eesti Rahvamajade Ühing, kellega meil on samuti hea koostöö,“ rääkis Urve Gromov.

 

Koolitusjuht Reet Suurkask peab kultuurikorraldaja täienduskursust ülitähtsaks, sest tänu sellele saab rääkida pidevast kultuurikorralduse kvaliteedist. „Rahvakultuuri keskuse korraldatud kursus on aastaid aidanud edendada kogu Eesti kultuurikorralduse taset,“ rõhutas Reet Suurkask.

 

Õppekava on paindlik ja uueneb igal aastal. Sel aastal oli põhirõhk argumenteerimisoskuste parendamisel, olgu see siis ideid kaitstes, oma meeskonnaga koosolekuid pidades või üritusi planeerides  ja juhtides. Olulisel kohal oli kultuurikorraldust laiemalt puudutavad teemad ja IT oskuste arendamine kultuurisündmustest teada andmisel. Kursuse käigus külastati Kostivere kultuurimõisa ja tutvuti Otepää valla kultuurikorraldusega.

Uus kursus alustab tööd sügisel.

 

Aastatel 1994-2019 on kultuurikorraldaja täienduskursusel osalenud üle 300 inimese. Seekordsed lõpetajad on tegusad kultuurikorraldajad Kristi Aru, Kerli Sild ja Kaja Vahar  Harjumaalt, Katrin Jair, Ave Vaarmaa ja Merle Voolaid  Raplamaalt, Ülle Juht ja Ene Kaas  Valgamaalt, Katri Järg ja Anneli Uustalu  Pärnumaalt, Lii Mägi ja Viia Rohtla Saaremaalt, Kristi Onkel, Hilje Pakkanen ja Galina Simoniš Lääne-Virumaalt, Sirje Roos Järvamaalt, Sirje Pärnapuu Võrumaalt,  Heli Vähk Ida-Virumaalt, Janne Vaabla Jõgevamaalt.

 

Lisainfo: Urve Gromov, tel 5265 565 ja Reet Suurkask, tel 5556 4919

 

Kultuurikorraldajate täienduskursus on hinnatud võimalus enesetäiendamiseks
Viimati uuendatud 7. märtsil 2019
Kultuurikorraldajate täienduskursus on hinnatud võimalus enesetäiendamiseks
August 2019
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Rahvakultuuri keskuse koolitusosakonna juhataja Urve Gromovi sõnul on kohaliku omavalitsuse kultuurikorraldajad – rahvamajade ning kultuurikeskuste töötajad väga oluline sihtgrupp. „Täienduskursus on pikkade traditsioonidega ning kohaliku omavalitsuse kultuuritöötajate seas hinnatud enesetäiendamise vorm praktiliste teadmiste ja oskuste omandamiseks ning oma kutsealase tegevuse mõtestamiseks. Kursusest on välja kasvanud üle-eestiline liikumine – Eesti Rahvamajade Ühing, kellega meil on samuti hea koostöö,“ rääkis Urve Gromov. Koolitusjuht Reet Suurkask peab kultuurikorraldaja täienduskursust ülitähtsaks, sest tänu sellele saab rääkida pidevast kultuurikorralduse kvaliteedist. „Rahvakultuuri keskuse korraldatud kursus on aastaid aidanud edendada kogu Eesti kultuurikorralduse taset,“ rõhutas Reet Suurkask. Õppekava on paindlik ja uueneb igal aastal. Sel aastal oli põhirõhk argumenteerimisoskuste parendamisel, olgu see siis ideid kaitstes, oma meeskonnaga koosolekuid pidades või üritusi planeerides ja juhtides. Olulisel kohal oli kultuurikorraldust laiemalt puudutavad teemad ja IT oskuste arendamine kultuurisündmustest teada andmisel. Kursuse käigus külastati Kostivere kultuurimõisa ja tutvuti Otepää valla kultuurikorraldusega. Uus kursus alustab tööd sügisel. Aastatel 1994-2019 on kultuurikorraldaja täienduskursusel osalenud üle 300 inimese. Seekordsed lõpetajad on tegusad kultuurikorraldajad Kristi Aru, Kerli Sild ja Kaja Vahar Harjumaalt, Katrin Jair, Ave Vaarmaa ja Merle Voolaid Raplamaalt, Ülle Juht ja Ene Kaas Valgamaalt, Katri Järg ja Anneli Uustalu Pärnumaalt, Lii Mägi ja Viia Rohtla Saaremaalt, Kristi Onkel, Hilje Pakkanen ja Galina Simoniš Lääne-Virumaalt, Sirje Roos Järvamaalt, Sirje Pärnapuu Võrumaalt, Heli Vähk Ida-Virumaalt, Janne Vaabla Jõgevamaalt. Lisainfo: Urve Gromov, tel 5265 565 ja Reet Suurkask, tel 5556 4919

Üheksateist kultuurikorraldajat üle Eesti lõpetasid eile, 6. märtsil rahvakultuuri keskuse ühe populaarsema erialase täienduskursuse. Kultuurikorraldajate täienduskursus on hinnatud võimalus enesetäiendamiseks

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |