Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist on Annika Aasa

Annika Aasa on kokku puutunud nii haridus- kui kultuuritööga, olles varasemalt huvijuht Uhtna põhikoolis ja Rakvere ametikoolis. Viimased 15 aastat on ta kultuurivaldkonnas. Esmalt Rakke kultuurikeskuse juhatajana ja eelmise aasta detsembri lõpuni Rakvere vallavalitsuse kultuurinõunikuna. Annika Aasa jaoks tähendab rahvakultuur oskus hoida ja kaitsta seda, mis on hinges. „See, mille vundamendi lõid juba meie esivanemad, mida austad ja koged läbi oma igapäevaste tegemiste, mida täiendad oma läbielatud kogemustega. Rahvakultuur on see, mis algab sinu kodu lävepakust ja lõppeb koos oa rahva üheshingamisega,“ selgitab Rahvakultuuri Keskuse Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist Annika Aasa. Lisades, et rahvakultuuril ei ole otsest mõõdet, vaid on austus, hing ja tahe, seda kõike edasi anda ja kanda. Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialisti asukohaks on jätkuvalt Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere. Ühendust saab telefonil 5332 4118, e-post: anni[no-Smpam)ka.aasa@rahvakultuur.ee Rahvakultuuri Keskuse maakondade rahvakultuuri spetsialistid nõustavad maakondades rahvakultuuriga tegelevaid inimesi, asutuste- ja kodanikuühenduste esindajaid ning on rahvakultuuri valdkondliku andmekogu pidajad. Lisaks loovad nad eeldusi UNESCO vaimse kultuuripärandi kaitse konventsiooni rakendamiseks, koguvad, korrastavad ja levitavad maakondades rahvakultu

Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist on Annika Aasa

5. jaan. 2020

Alates 2. jaanuarist töötab Rahvakultuuri Keskuse Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialistina Annika Aasa.

Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist on Annika Aasa

Annika Aasa on kokku puutunud nii haridus- kui kultuuritööga, olles varasemalt huvijuht Uhtna põhikoolis ja Rakvere ametikoolis. Viimased 15 aastat on ta kultuurivaldkonnas. Esmalt Rakke kultuurikeskuse juhatajana ja eelmise aasta detsembri lõpuni Rakvere vallavalitsuse kultuurinõunikuna.

 

Annika Aasa jaoks tähendab rahvakultuur oskus hoida ja kaitsta seda, mis on hinges. „See, mille vundamendi lõid juba meie esivanemad, mida austad ja koged läbi oma igapäevaste tegemiste, mida täiendad oma läbielatud kogemustega. Rahvakultuur on see, mis algab sinu kodu lävepakust ja lõppeb koos oa rahva üheshingamisega,“ selgitab Rahvakultuuri Keskuse Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist Annika Aasa. Lisades, et rahvakultuuril ei ole otsest mõõdet, vaid on austus, hing ja tahe, seda kõike edasi anda ja kanda.

 

Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialisti asukohaks on jätkuvalt Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere. Ühendust saab telefonil 5332 4118, e-post:

 

Rahvakultuuri Keskuse maakondade rahvakultuuri spetsialistid nõustavad maakondades rahvakultuuriga tegelevaid inimesi, asutuste- ja kodanikuühenduste esindajaid ning on rahvakultuuri valdkondliku andmekogu pidajad. Lisaks loovad nad eeldusi UNESCO vaimse kultuuripärandi kaitse konventsiooni rakendamiseks, koguvad, korrastavad ja levitavad maakondades rahvakultuuri alast informatsiooni. Samuti teevad ettepanekuid maakondades tegutsevate inimeste ja ühenduste tunnustamiseks ning aitavad tagada maakonna tasandil laulu- ja tantsupeo protsessi jätkusuutlikkust. Teevad koostööd üleriigiliste keskseltsidega, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega, omavalitsusliitudega, kohalike omavalitsusüksustega ning maakondades tegutsevate ja rahvakultuuri alast tegevust korraldavate organisatsioonidega.

Viimati uuendatud 5. jaan. 2020
Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist on Annika Aasa
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Annika Aasa on kokku puutunud nii haridus- kui kultuuritööga, olles varasemalt huvijuht Uhtna põhikoolis ja Rakvere ametikoolis. Viimased 15 aastat on ta kultuurivaldkonnas. Esmalt Rakke kultuurikeskuse juhatajana ja eelmise aasta detsembri lõpuni Rakvere vallavalitsuse kultuurinõunikuna. Annika Aasa jaoks tähendab rahvakultuur oskus hoida ja kaitsta seda, mis on hinges. „See, mille vundamendi lõid juba meie esivanemad, mida austad ja koged läbi oma igapäevaste tegemiste, mida täiendad oma läbielatud kogemustega. Rahvakultuur on see, mis algab sinu kodu lävepakust ja lõppeb koos oa rahva üheshingamisega,“ selgitab Rahvakultuuri Keskuse Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist Annika Aasa. Lisades, et rahvakultuuril ei ole otsest mõõdet, vaid on austus, hing ja tahe, seda kõike edasi anda ja kanda. Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialisti asukohaks on jätkuvalt Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere. Ühendust saab telefonil 5332 4118, e-post: anni[no-Smpam)ka.aasa@rahvakultuur.ee Rahvakultuuri Keskuse maakondade rahvakultuuri spetsialistid nõustavad maakondades rahvakultuuriga tegelevaid inimesi, asutuste- ja kodanikuühenduste esindajaid ning on rahvakultuuri valdkondliku andmekogu pidajad. Lisaks loovad nad eeldusi UNESCO vaimse kultuuripärandi kaitse konventsiooni rakendamiseks, koguvad, korrastavad ja levitavad maakondades rahvakultuuri alast informatsiooni. Samuti teevad ettepanekuid maakondades tegutsevate inimeste ja ühenduste tunnustamiseks ning aitavad tagada maakonna tasandil laulu- ja tantsupeo protsessi jätkusuutlikkust. Teevad koostööd üleriigiliste keskseltsidega, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega, omavalitsusliitudega, kohalike omavalitsusüksustega ning maakondades tegutsevate ja rahvakultuuri alast tegevust korraldavate organisatsioonidega.

Alates 2. jaanuarist töötab Rahvakultuuri Keskuse Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialistina Annika Aasa. Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist on Annika Aasa

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |