Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis

XXVII Laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“ Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis 7. juulil 2019 XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdi otseülekanne suurtel LED väliekraanidel ühesvaatamiseks ja kaasalaulmiseks Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja Eesti Rahvusringhääling kutsuvad maakonna arenduskeskusi/omavalitsuste liite ja/või omavalitsusi korraldama laulu- ja tantsupeo ühesvaatamisi, et oma kodupaigas otsepildis kohal olla Tallinna lauluväljakul toimuval XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdil. Kohalikule korraldajale pakume tasuta: Otseülekande edastust juubelilaulupeo suurkontserdist 07. 07. 19 algusega kell 14. 00 ning sellele eelnevalt tantsupeo etenduse salvestist; Mobiilset LED-ekraani mõõtmetes 3x5m korraldajaga kokkulepitud peoplatsil; Vajalikku helitehnilist lahendust koos tehniku ja tehnikaga ülekande teostamiseks; 100 klapptooli; Rahvakultuuri Keskus tasub ülekande autoritasud. Tingimused laulupeo ühesvaatamise korraldajale maakonnas: Korraldaja tagab ERR otseülekande toimumise paiga 07. 07. 19; Korraldaja tagab elektri 32A-3faasi (sobib ka generaator); Korraldaja tagab ürituse turvalisuse, sh tehnika turvalisuse selle ülesseadmisest kuni mahavõtmiseni; Korraldaja tagab internetiühenduse vajaliku kiiruse (min kiirus 15megabiti alla ja 15megabiti üleslaadimist. Võimalusel 20megabiti 4G ühendus); Konkreetne kontaktisik, kes vastutab ürituse heakäe

Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis

11. aprillil 2019

Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja Eesti Rahvusringhääling kutsuvad maakonna arenduskeskusi/omavalitsuste liite ja/või omavalitsusi korraldama laulu- ja tantsupeo ühesvaatamisi, et oma kodupaigas otsepildis kohal olla Tallinna lauluväljakul toimuval XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdil.

Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis

XXVII Laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“

Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis

7. juulil 2019

XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdi otseülekanne suurtel LED väliekraanidel ühesvaatamiseks ja kaasalaulmiseks

 

Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja Eesti Rahvusringhääling kutsuvad maakonna arenduskeskusi/omavalitsuste liite ja/või omavalitsusi korraldama laulu- ja tantsupeo ühesvaatamisi, et oma kodupaigas otsepildis kohal olla Tallinna lauluväljakul toimuval XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdil.

Kohalikule korraldajale pakume tasuta:

 1. Otseülekande edastust juubelilaulupeo suurkontserdist 07.07.19 algusega kell 14.00 ning sellele eelnevalt tantsupeo etenduse salvestist;
 2. Mobiilset LED-ekraani mõõtmetes 3x5m korraldajaga kokkulepitud peoplatsil;
 3. Vajalikku helitehnilist lahendust koos tehniku ja  tehnikaga ülekande teostamiseks;
 4. 100 klapptooli;
 5. Rahvakultuuri Keskus tasub ülekande autoritasud.

Tingimused laulupeo ühesvaatamise korraldajale maakonnas:

 1. Korraldaja tagab ERR otseülekande toimumise paiga 07.07.19;
 2. Korraldaja tagab elektri 32A-3faasi (sobib ka generaator);
 3. Korraldaja tagab ürituse turvalisuse, sh tehnika turvalisuse selle ülesseadmisest kuni mahavõtmiseni;
 4. Korraldaja tagab internetiühenduse vajaliku kiiruse (min kiirus 15megabiti alla ja 15megabiti üleslaadimist. Võimalusel 20megabiti 4G ühendus);
 5. Konkreetne kontaktisik, kes vastutab ürituse heakäekäigu eest ning tagab vajalikud load ja kooskõlastused;
 6. Korraldaja tagab, et üritus on kõigile tasuta;
 7. Ühesvaatamise korraldaja võib meeleolukama peo tarbeks pakkuda lisategevusi (käsitöölaat, rahvuslike toodete müük, toitlustus vmt). Silmas tuleb pidada, et lisategevused ei segaks laulu- ja tantsupeo jälgimist.

 

Taotluse (vabas vormis) palume esitada hiljemalt 23.04.2019 aadressil .  Kultuuriministeerium koostöös Rahvakultuuri Keskusega vaatavad taotlused läbi ja otsus ühesvaatamise korraldamise kohta maakonnas (igas maakonnas üks ekraan) tehakse teatavaks 29. aprilliks 2019.

 

Lisainfo:

Kaja Allilender

Rahvakultuuri Keskus

regionaalosakonna juhataja

tel  600 9319

 

 

2019. aasta kannab Eestis tervikuna tähist „Laulupidu 150. Eesti laulu ja tantsu juubeliaasta“ ning selle tippsündmuseks on Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil neljapäevast pühapäevani, 4.-7. juulil 2019 toimuv XXVII laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“ ja sellele eelnev üle-eestiline tuletulemine.

Viimati uuendatud 15. aprillil 2019
Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis
August 2019
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

XXVII Laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“ Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis 7. juulil 2019 XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdi otseülekanne suurtel LED väliekraanidel ühesvaatamiseks ja kaasalaulmiseks Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja Eesti Rahvusringhääling kutsuvad maakonna arenduskeskusi/omavalitsuste liite ja/või omavalitsusi korraldama laulu- ja tantsupeo ühesvaatamisi, et oma kodupaigas otsepildis kohal olla Tallinna lauluväljakul toimuval XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdil. Kohalikule korraldajale pakume tasuta: Otseülekande edastust juubelilaulupeo suurkontserdist 07. 07. 19 algusega kell 14. 00 ning sellele eelnevalt tantsupeo etenduse salvestist; Mobiilset LED-ekraani mõõtmetes 3x5m korraldajaga kokkulepitud peoplatsil; Vajalikku helitehnilist lahendust koos tehniku ja tehnikaga ülekande teostamiseks; 100 klapptooli; Rahvakultuuri Keskus tasub ülekande autoritasud. Tingimused laulupeo ühesvaatamise korraldajale maakonnas: Korraldaja tagab ERR otseülekande toimumise paiga 07. 07. 19; Korraldaja tagab elektri 32A-3faasi (sobib ka generaator); Korraldaja tagab ürituse turvalisuse, sh tehnika turvalisuse selle ülesseadmisest kuni mahavõtmiseni; Korraldaja tagab internetiühenduse vajaliku kiiruse (min kiirus 15megabiti alla ja 15megabiti üleslaadimist. Võimalusel 20megabiti 4G ühendus); Konkreetne kontaktisik, kes vastutab ürituse heakäekäigu eest ning tagab vajalikud load ja kooskõlastused; Korraldaja tagab, et üritus on kõigile tasuta; Ühesvaatamise korraldaja võib meeleolukama peo tarbeks pakkuda lisategevusi (käsitöölaat, rahvuslike toodete müük, toitlustus vmt). Silmas tuleb pidada, et lisategevused ei segaks laulu- ja tantsupeo jälgimist. Taotluse (vabas vormis) palume esitada hiljemalt 23. 04. 2019 aadressil kesk[no-Smpam)us@rahvakultuur.ee. Kultuuriministeerium koostöös Rahvakultuhvakultuur.ee.   Kultuuriministeerium koostöös Rahvakultuuri Keskusega vaatavad taotlused läbi ja otsus ühesvaatamise korraldamise kohta maakonnas (igas maakonnas üks ekraan) tehakse teatavaks 29. aprilliks 2019.   Lisainfo: Kaja Allilender Rahvakultuuri Keskus regionaalosakonna juhataja tel  600 9319 kaja[no-Smpam).allilender@rahvakultuur.ee     2019. aasta kannab Eestis tervikuna tähist „Laulupidu 150. Eesti laulu ja tantsu juubeliaasta“ ning selle tippsündmuseks on Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil neljapäevast pühapäevani, 4. -7. juulil 2019 toimuv XXVII laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“ ja sellele eelnev üle-eestiline tuletulemine.

Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja Eesti Rahvusringhääling kutsuvad maakonna arenduskeskusi/omavalitsuste liite ja/või omavalitsusi korraldama laulu- ja tantsupeo ühesvaatamisi, et oma kodupaigas otsepildis kohal olla Tallinna lauluväljakul toimuval XXVII laulupeo „Minu arm“ suurkontserdil. Laulupeo ühesvaatamine kõikjal Eestis

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |