Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Muusikateraapilised elemendid ja võtted töös lasteaia ja algklasside lastega

Kursusel tutvustatakse erinevaid muusika teraapilise kasutamise viise ja praktilisi harjutusi, mis sobivad nii lasteaia ja algklasside lastele kui tasakaalu leidmiseks iseendale (õpetajale, kasvatajale) tähelepanu suunamiseks ja keskendumist soodustava õhkkonna loomiseks ning vaikuse loomiseks ja kuulamiseks. Koolitaja toob näiteid oma tööst konkreetsete lastega. Kursuse läbinu: Teab, milline on ealiselt sobiv muusikaline keskkond lastele. Oskab kasutada muusikateraapilisi võtteid (märksõnad: muusika põhielemendid, pentatoonika, muusikaõpetus) Teab harjutusi enese taskaalustamiseks ja lõõgastumiseks Sihtgrupp: Lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja gümnaasiumi muusikaõpetajad, muusikahuvilised, muusikateraapia huvilised jt. Toimumise aeg: 21. märts 2018 kell 11. 00 – 17. 15 Toimumise koht: Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn) Koolitaja: Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut Osavõtutasu: 40 € Täiendav info: Leelo Viita, leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177 Kursusele registreerumiseks (kuni 15. märts) palume täita allolevad väljad:

Muusikateraapilised elemendid ja võtted töös lasteaia ja algklasside lastega

Kursusel saab teadmisi ja praktilisi oskusi ealiselt sobiva muusikalise keskkonna loomiseks ja erinevate muusikateraapiliste elementide ja võtete kasutamiseks töös lasteaia ja esimeste klasside lastega ning ka iseendale lõõgastumiseks ja tasakaalu leidmiseks

Kursusel tutvustatakse erinevaid muusika teraapilise kasutamise viise ja praktilisi harjutusi, mis sobivad nii lasteaia ja algklasside lastele kui tasakaalu leidmiseks iseendale (õpetajale, kasvatajale) tähelepanu suunamiseks ja keskendumist soodustava õhkkonna loomiseks ning vaikuse loomiseks ja kuulamiseks. Koolitaja toob näiteid oma tööst konkreetsete lastega.

 

Kursuse läbinu:

  • Teab, milline on ealiselt sobiv muusikaline keskkond lastele.
  • Oskab kasutada muusikateraapilisi võtteid (märksõnad: muusika põhielemendid,                 pentatoonika, muusikaõpetus)
  • Teab harjutusi enese taskaalustamiseks ja lõõgastumiseks

Sihtgrupp:                    Lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja  

                                     gümnaasiumi muusikaõpetajad,  muusikahuvilised,

                                     muusikateraapia huvilised jt.

 

Toimumise aeg:            21. märts 2018 kell 11.00 – 17.15

 

Toimumise koht:           Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn)

 

Koolitaja:                      Karmen Linnamägi, Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog -   

                                     muusikaterapeut

 

Osavõtutasu:                  40 €

 

Täiendav info:              Leelo Viita, , 600 9177

 

Kursusele registreerumiseks (kuni 15. märts) palume täita allolevad väljad:

 

pdf Kursuse ajakava (.pdf 0,4Mb).
Viimati uuendatud 15. märtsil 2018
Muusikateraapilised elemendid ja võtted töös lasteaia ja algklasside lastega
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Kursusel tutvustatakse erinevaid muusika teraapilise kasutamise viise ja praktilisi harjutusi, mis sobivad nii lasteaia ja algklasside lastele kui tasakaalu leidmiseks iseendale (õpetajale, kasvatajale) tähelepanu suunamiseks ja keskendumist soodustava õhkkonna loomiseks ning vaikuse loomiseks ja kuulamiseks. Koolitaja toob näiteid oma tööst konkreetsete lastega. Kursuse läbinu: Teab, milline on ealiselt sobiv muusikaline keskkond lastele. Oskab kasutada muusikateraapilisi võtteid (märksõnad: muusika põhielemendid, pentatoonika, muusikaõpetus) Teab harjutusi enese taskaalustamiseks ja lõõgastumiseks Sihtgrupp: Lasteaiakasvatajad, -õpetajad, algklasside, põhikooli ja gümnaasiumi muusikaõpetajad, muusikahuvilised, muusikateraapia huvilised jt. Toimumise aeg: 21. märts 2018 kell 11. 00 – 17. 15 Toimumise koht: Rahvakultuuri Keskus (Vilmsi 55, Tallinn) Koolitaja: Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog - muusikaterapeut Osavõtutasu: 40 € Täiendav info: Leelo Viita, leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177 Kursusele registreerumiseks (kuni 15. märts) palume täita allolevad väljad:sp;                     Karmen Linnamägi , Tartu Maarja Tugikeskuse psühholoog -                                         muusikaterapeut   Osavõtutasu:                  40 €   Täiendav info:               Leelo Viita, leel[no-Smpam)o.viita@rahvakultuur.ee , 600 9177   Kursusele registreerumiseks (kuni 15. märts) palume täita allolevad väljad:  

Kursusel saab teadmisi ja praktilisi oskusi ealiselt sobiva muusikalise keskkonna loomiseks ja erinevate muusikateraapiliste elementide ja võtete kasutamiseks töös lasteaia ja esimeste klasside lastega ning ka iseendale lõõgastumiseks ja tasakaalu leidmiseks Muusikateraapilised elemendid ja võtted töös lasteaia ja algklasside lastega

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |