Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Pikkvile kursus Tallinnas sügis 2018

Eesmärk: Kahepäevane sissejuhatav pikkvile kursus algajatele on mõeldud nii lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajatele kui ka kõigile teistele huvilistele, kes soovivad arendada improvisatsiooni, kohalolu ja õppida pikkvilel muusikalist eneseväljendust. Sisu: Kursusel tutvutakse pikkvile ajalooga, mängutehnikatega ja õpitakse pillilugusid. Räägitakse ka kehahoiust pillimängus, pikkvile hooldusest ning arutletakse, kuidas on muusikahariduses võimalik pikkvilet rakendada. Sihtgrupp: lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajad ja teised huvilised Toimumise aeg: 2 päeva: 3. -4. november 2018 Koht: Rahvakultuuri Keskus Õpetaja: Hanna-Liis Lao Registreerumine : http://folk. ee/opistu/kursused-ja-ringid/eelolevad-kursused/pikkvile-kursus-tallinn Info : Mare Lilienthal mare[no-Smpam).lilienthal@folk. ee Kursus toimub August Pulsti Õpistu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

Pikkvile kursus Tallinnas sügis 2018

19. juunil 2018

Eesmärk:                            Kahepäevane sissejuhatav pikkvile kursus algajatele on mõeldud nii lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajatele kui ka kõigile teistele huvilistele, kes soovivad arendada improvisatsiooni, kohalolu ja õppida pikkvilel muusikalist eneseväljendust.

 

Sisu:                                  Kursusel tutvutakse pikkvile ajalooga, mängutehnikatega ja õpitakse pillilugusid. Räägitakse ka kehahoiust pillimängus, pikkvile hooldusest ning arutletakse, kuidas on muusikahariduses võimalik pikkvilet rakendada.

                                                         

Sihtgrupp:                         lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajad ja teised                                                huvilised

 

Toimumise aeg:                2 päeva: 3.-4. november 2018  

 

Koht:                                Rahvakultuuri Keskus

 

Õpetaja:                           Hanna-Liis Lao

 

Registreerumine:             http://folk.ee/opistu/kursused-ja-ringid/eelolevad-kursused/pikkvile-kursus-tallinn

 

Info:                                 Mare Lilienthal 

 

 

Kursus toimub August Pulsti Õpistu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

Viimati uuendatud 23. juulil 2018
Pikkvile kursus Tallinnas sügis 2018
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Eesmärk: Kahepäevane sissejuhatav pikkvile kursus algajatele on mõeldud nii lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajatele kui ka kõigile teistele huvilistele, kes soovivad arendada improvisatsiooni, kohalolu ja õppida pikkvilel muusikalist eneseväljendust. Sisu: Kursusel tutvutakse pikkvile ajalooga, mängutehnikatega ja õpitakse pillilugusid. Räägitakse ka kehahoiust pillimängus, pikkvile hooldusest ning arutletakse, kuidas on muusikahariduses võimalik pikkvilet rakendada. Sihtgrupp: lasteaia-, üldhariduskoolide-, muusikakoolide õpetajad ja teised huvilised Toimumise aeg: 2 päeva: 3. -4. november 2018 Koht: Rahvakultuuri Keskus Õpetaja: Hanna-Liis Lao Registreerumine : http://folk. ee/opistu/kursused-ja-ringid/eelolevad-kursused/pikkvile-kursus-tallinn Info : Mare Lilienthal mare[no-Smpam).lilienthal@folk. ee Kursus toimub August Pulsti Õpistu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.          2 päeva: 3. -4. november 2018     Koht:                                 Rahvakultuuri Keskus   Õpetaja:                            Hanna-Liis Lao   Registreerumine :              http://folk. ee/opistu/kursused-ja-ringid/eelolevad-kursused/pikkvile-kursus-tallinn   Info :                                 Mare Lilienthal  mare[no-Smpam).lilienthal@folk. ee     Kursus toimub August Pulsti Õpistu ja Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

Pikkvile kursus Tallinnas sügis 2018

Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |