Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Toetusmeetmed

Toetusmeetmed III taotlusvoor regionaalse kultuuritegevuse toetuseks ( Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis ) avaneb 15. juulil ning jääb avatuks 15. augustini (k. a). Toetusmeetme eelarve sõltub hasartmängumaksu laekumistest. Toetust võivad taotleda: Eestis registreeritud juriidiline isik; riigiasutus, kohaliku omavalitsuse üksus või äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtja. Taotlejal ei tohi taotlemise ajal olla: 1) maksu- või maksevõlga riigi ees või see on ajatatud; 2) pankrotis, likvideerimisel ega sundlõpetamisel ning tal ei ole kehtivat äriregistrist kustutamise hoiatust; 3) juhul kui toetuse andja on teinud talle varasemalt toetuse tagasinõudmise otsuse, ei tohi tal olla otsuse kohaselt tagasimaksmisele kuuluv toetus tähtajaks tagasi maksmata; 4) majandusaasta aruande esitamise võlga; 5) aruande esitamise võlga ja muid täitmata kohustusi toetuse andja ees. Taotlemine: Taotlemine toimub Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis. Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt elektrooniliselt projektitoetuse vormil. Kui taotleja taotleb mitme projekti rahastust, tuleb iga projekt esitada eraldi taotluses. Abikõlblikkuse periood: Projekti abikõlblikkuse periood võib alata taotlusvooru toimumise kalendriaasta 1. jaanuarist, kuid ei või olla pikem kui taotlusvooru toimumise kalendriaasta 31. detsember. Taotlusvoorude eelarved

Toetusmeetmed

 

III taotlusvoor regionaalse kultuuritegevuse toetuseks (Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis) avaneb 15.juulil ning jääb avatuks 15.augustini (k.a).

Toetusmeetme eelarve sõltub hasartmängumaksu laekumistest.

 

 

Toetust võivad taotleda:

Eestis registreeritud juriidiline isik;

riigiasutus, kohaliku omavalitsuse üksus või

äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtja.

 

Taotlejal ei tohi taotlemise ajal olla:
 1) maksu- või maksevõlga riigi ees või see on ajatatud;
 2) pankrotis, likvideerimisel ega sundlõpetamisel ning tal ei ole kehtivat äriregistrist kustutamise hoiatust;
 3) juhul kui toetuse andja on teinud talle varasemalt toetuse tagasinõudmise otsuse, ei tohi tal olla otsuse kohaselt tagasimaksmisele kuuluv toetus tähtajaks tagasi maksmata;
 4) majandusaasta aruande esitamise võlga;
 5) aruande esitamise võlga ja muid täitmata kohustusi toetuse andja ees.

 

 

Taotlemine: 

 

Taotlemine toimub Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemisTaotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt elektrooniliselt projektitoetuse vormil.

Kui taotleja taotleb mitme projekti rahastust, tuleb iga projekt esitada eraldi taotluses.

 

Abikõlblikkuse periood: 

 

Projekti abikõlblikkuse periood võib alata taotlusvooru toimumise kalendriaasta 1. jaanuarist, kuid ei või olla pikem kui taotlusvooru toimumise kalendriaasta 31. detsember.

 

Taotlusvoorude eelarved on:

Setomaa pärimuskultuur              141 820 eurot

Folkloorifestivalid                          26 830 eurot

Kihnu Kultuuriruum                     104 793 eurot

Saarte pärimuskultuur                   76 156 eurot

Peipsiveere pärimuskultuur            46 657 eurot

Mulgimaa pärimuskultuur             111 263 eurot

Vana-Võromaa pärimuskultuur        81 343 eurot

Virumaa pärimuskultuur                 67 020 eurot

Regionaalne kultuuritegevus

I voor                                         142 875 eurot

Rahvakultuuri valdkonna

partnerorganisatsioonid                322 044 eurot

                  (sh mentortegevusteks 70 865 eurot)

 

Mulgimaa pärimuskultuuri toetamine

Vana-Võromaa pärimuskultuuri toetamine

Folkloorifestivalide toetamine

Kihnu kultuuriruumi toetamine

Saarte pärimuskultuuri toetamine

Peipsiveere pärimuskultuuri toetamine

Setomaa pärimuskultuuri toetamine

Virumaa pärimuskultuuri toetamine

Regionaalse kultuuritegevuse toetamine

Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu sissekannete koostamise ja uuendamise toetamine

Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine

 

 

Taotlusi võetakse vastu aasta ringi:

Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal"

Seoses tõrgetega elektroonilise taotlemiskeskkonna arendamisel on "Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused „Teater maal“"

elektrooniline taotlemine lükatud edasi 2019. aasta III kvartalisse.

Taotlused esitada maakonna kontaktisikule Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt leitaval vormil.

 

Viimati uuendatud 20. mail 2019
Toetusmeetmed
Mai 2019
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Toetusmeetmed III taotlusvoor regionaalse kultuuritegevuse toetuseks ( Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis ) avaneb 15. juulil ning jääb avatuks 15. augustini (k. a). Toetusmeetme eelarve sõltub hasartmängumaksu laekumistest. Toetust võivad taotleda: Eestis registreeritud juriidiline isik; riigiasutus, kohaliku omavalitsuse üksus või äriregistrisse kantud füüsilisest isikust ettevõtja. Taotlejal ei tohi taotlemise ajal olla: 1) maksu- või maksevõlga riigi ees või see on ajatatud; 2) pankrotis, likvideerimisel ega sundlõpetamisel ning tal ei ole kehtivat äriregistrist kustutamise hoiatust; 3) juhul kui toetuse andja on teinud talle varasemalt toetuse tagasinõudmise otsuse, ei tohi tal olla otsuse kohaselt tagasimaksmisele kuuluv toetus tähtajaks tagasi maksmata; 4) majandusaasta aruande esitamise võlga; 5) aruande esitamise võlga ja muid täitmata kohustusi toetuse andja ees. Taotlemine: Taotlemine toimub Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis. Taotlus tuleb esitada esindusõigusliku isiku või selleks volitatud isiku poolt elektrooniliselt projektitoetuse vormil. Kui taotleja taotleb mitme projekti rahastust, tuleb iga projekt esitada eraldi taotluses. Abikõlblikkuse periood: Projekti abikõlblikkuse periood võib alata taotlusvooru toimumise kalendriaasta 1. jaanuarist, kuid ei või olla pikem kui taotlusvooru toimumise kalendriaasta 31. detsember. Taotlusvoorude eelarved on: Setomaa pärimuskultuur 141 820 eurot Folkloorifestivalid 26 830 eurot Kihnu Kultuuriruum 104 793 eurot Saarte pärimuskultuur 76 156 eurot Peipsiveere pärimuskultuur 46 657 eurot Mulgimaa pärimuskultuur 111 263 eurot Vana-Võromaa pärimuskultuur 81 343 eurot Virumaa pärimuskultuur 67 020 eurot Regionaalne kultuuritegevus I voor 142 875 eurot Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonid 322 044 eurot (sh mentortegevusteks 70 865 eurot) Mulgimaa pärimuskultuuri toetamine Vana-Võromaa pärimuskultuuri toetamine Folkloorifestivalide toetromaa pärimuskultuuri toetamine Folkloorifestivalide toetamine Kihnu kultuuriruumi toetamine Saarte pärimuskultuuri toetamine Peipsiveere pärimuskultuuri toetamine Setomaa pärimuskultuuri toetamine Virumaa pärimuskultuuri toetamine Regionaalse kultuuritegevuse toetamine Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu sissekannete koostamise ja uuendamise toetamine Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine     Taotlusi võetakse vastu aasta ringi: Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal" Seoses tõrgetega elektroonilise taotlemiskeskkonna arendamisel on "Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused „Teater maal“" elektrooniline taotlemine lükatud edasi 2019. aasta III kvartalisse. Taotlused esitada  maakonna kontaktisikule Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt leitaval vormil.  

Toetusmeetmed
Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |