Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvakultuuri Keskuse juhina alustab 1. juunist tööd Kalle Vister

Kalle Vister. Foto: erakogu. Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsleri ja konkursikomisjoni esimehe Tarvi Sitsi sõnul oli komisjoni otsus konsensuslik. „Kalle Visteril on pikaaegne juhtimiskogemus ja ta on hästi kursis regionaalse kultuurikorraldusega. Sel aastal alustas Kalle Vister Rahvakultuuri keskuses tööd rahvakultuuri osakonna juhatajana, mistõttu on ta omajagu kursis keskuse tööga. Teisalt, suhteliselt uue töötajana on tal olemas ka niiöelda värske pilk väljastpoolt,“ ütles Sits. „Lähema aja väljakutse on keskuse tugevuste ja koostöövõrgustike hoidmine, kui keskuse peakontori asukoht järgmise aasta algusest hakkab olema Viljandis. Pikemas vaates aga seisab ees, mõistagi koostöös erinevate osapooltega, Rahvakultuuri Keskuse rolli ja tegevuste sõnastamine regionaalses kultuurikorralduses,“ selgitas Sits. “Tahaksin siinkohal tsiteerida lauset laulust “Tuhanded külad” (Eestimaa): “Kuni Su küla veel elab, elad Sina ka!“ Tunnen, et see kõnetab sisukalt rahvakultuuri! Ja see on juhtmõte, mille nimel töötame,“ ütles Rahvakultuuri Keskuse vastselt ametisse astuv uus juht Kalle Vister. Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusalas tegutsev asutus, mille ülesanne on toetada eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisust. Direktor vastutab asutuse igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest. Rahvakultuuri Keskus avab uksed Viljandis alates 1

Rahvakultuuri Keskuse juhina alustab 1. juunist tööd Kalle Vister

21. mail 2018

Kultuuriminister Indrek Saar allkirjastas 17. mail 2018 töölepingu, mille kohaselt asub Rahvakultuuri Keskuse juhina tööle Kalle Vister alates 1. juunist 2018.

Rahvakultuuri Keskuse juhina alustab 1. juunist tööd Kalle Vister
Kalle Vister. Foto: erakogu.

Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsleri ja konkursikomisjoni esimehe Tarvi Sitsi sõnul oli komisjoni otsus konsensuslik. „Kalle Visteril on pikaaegne juhtimiskogemus ja ta on hästi kursis regionaalse kultuurikorraldusega. Sel aastal alustas Kalle Vister Rahvakultuuri keskuses tööd rahvakultuuri osakonna juhatajana, mistõttu  on ta omajagu kursis keskuse tööga. Teisalt, suhteliselt uue töötajana on tal olemas ka niiöelda värske pilk väljastpoolt,“ ütles Sits. „Lähema aja väljakutse on keskuse tugevuste ja koostöövõrgustike hoidmine, kui keskuse peakontori asukoht järgmise aasta algusest hakkab olema Viljandis. Pikemas vaates aga seisab ees, mõistagi koostöös erinevate osapooltega,  Rahvakultuuri Keskuse rolli ja tegevuste sõnastamine regionaalses kultuurikorralduses,“ selgitas Sits.

 

“Tahaksin siinkohal tsiteerida lauset laulust “Tuhanded külad” (Eestimaa): “Kuni Su küla veel elab, elad Sina ka!“ Tunnen, et see kõnetab sisukalt rahvakultuuri! Ja see on juhtmõte, mille nimel töötame,“ ütles Rahvakultuuri Keskuse vastselt ametisse astuv uus juht Kalle Vister.

 

Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusalas tegutsev asutus, mille ülesanne on toetada eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisust. Direktor vastutab asutuse igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest.    

 

Rahvakultuuri Keskus avab uksed Viljandis alates 1. jaanuarist 2019, aadressil Leola 15a.

 

Kultuuriministeerium, 18. mai 2018.

Viimati uuendatud 21. mail 2018
Rahvakultuuri Keskuse juhina alustab 1. juunist tööd Kalle Vister
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Kalle Vister. Foto: erakogu. Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsleri ja konkursikomisjoni esimehe Tarvi Sitsi sõnul oli komisjoni otsus konsensuslik. „Kalle Visteril on pikaaegne juhtimiskogemus ja ta on hästi kursis regionaalse kultuurikorraldusega. Sel aastal alustas Kalle Vister Rahvakultuuri keskuses tööd rahvakultuuri osakonna juhatajana, mistõttu on ta omajagu kursis keskuse tööga. Teisalt, suhteliselt uue töötajana on tal olemas ka niiöelda värske pilk väljastpoolt,“ ütles Sits. „Lähema aja väljakutse on keskuse tugevuste ja koostöövõrgustike hoidmine, kui keskuse peakontori asukoht järgmise aasta algusest hakkab olema Viljandis. Pikemas vaates aga seisab ees, mõistagi koostöös erinevate osapooltega, Rahvakultuuri Keskuse rolli ja tegevuste sõnastamine regionaalses kultuurikorralduses,“ selgitas Sits. “Tahaksin siinkohal tsiteerida lauset laulust “Tuhanded külad” (Eestimaa): “Kuni Su küla veel elab, elad Sina ka!“ Tunnen, et see kõnetab sisukalt rahvakultuuri! Ja see on juhtmõte, mille nimel töötame,“ ütles Rahvakultuuri Keskuse vastselt ametisse astuv uus juht Kalle Vister. Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusalas tegutsev asutus, mille ülesanne on toetada eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisust. Direktor vastutab asutuse igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest. Rahvakultuuri Keskus avab uksed Viljandis alates 1. jaanuarist 2019, aadressil Leola 15a. Kultuuriministeerium, 18. mai 2018.

Kultuuriminister Indrek Saar allkirjastas 17. mail 2018 töölepingu, mille kohaselt asub Rahvakultuuri Keskuse juhina tööle Kalle Vister alates 1. juunist 2018. Rahvakultuuri Keskuse juhina alustab 1. juunist tööd Kalle Vister

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |