Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi ja uue kodulehekülje konkurss

Rahvakultuuri Keskus Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusala asutus, mille missioon on luua võimalused eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisusele ja kestlikule arengule kogu selle mitmekesisuses. Rahvakultuuri Keskuse eesmärk on olla avalikkuse jaoks rahvakultuuri ja kultuuripärandi teemade eestkõneleja ning suurendada oma rolli valdkondliku kompetentsikeskusena. Ühe sammuna selles arengus soovime uuendada oma visuaalset identiteeti ning kodulehekülge. Konkursi viib läbi Rahvakultuuri Keskust nõustav konsultatsioonibüroo Miltton New Nordics. Konkursi eesmärk Konkursi lõpptulemusena ootame Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi põhielemente (logo, kirjatüübid, värvide valik, iseloomulikud visuaalid graafika ja/või piltide näol), nende kasutamise reegleid ning kasutamise näiteid peamistes trükiformaatides (näiteks flaierid, infomaterjalid, printreklaamid, tänukirjad, ametlikud dokumendid) ja meenetel (näiteks kirjatarbed, riideesemed, tassid). Paralleelselt eelnevaga tuleb alustada tööd kodulehekülje uuendamisel, pidades silmas loodavat visuaalset identiteeti, aga ka kodulehekülje struktuuri lihtsustamist ning külastajate paremat kasutusmugavust. Kõik tööd peavad olema lõpetatud 2019. aasta lõpuks. Lõpptöö edasine kasutamine Lõpptulemusena ootame lahendust, mida aluseks võttes suudavad visuaalset identiteeti rakendada nii Rahvakultuuri Keskuse töötajad kui tulevased koostööpartnerid. Seejuure

Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi ja uue kodulehekülje konkurss

3. okt. 2019

Rahvakultuuri Keskuse eesmärk on olla avalikkuse jaoks rahvakultuuri ja kultuuripärandi teemade eestkõneleja ning suurendada oma rolli valdkondliku kompetentsikeskusena. Ühe sammuna selles arengus soovime uuendada oma visuaalset identiteeti ning kodulehekülge.

Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi ja uue kodulehekülje konkurss

Rahvakultuuri Keskus

Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusala asutus, mille missioon on luua võimalused eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisusele ja kestlikule arengule kogu selle mitmekesisuses.

Rahvakultuuri Keskuse eesmärk on olla avalikkuse jaoks rahvakultuuri ja kultuuripärandi teemade eestkõneleja ning suurendada oma rolli valdkondliku kompetentsikeskusena.

Ühe sammuna selles arengus soovime uuendada oma visuaalset identiteeti ning kodulehekülge.

Konkursi viib läbi Rahvakultuuri Keskust nõustav konsultatsioonibüroo Miltton New Nordics.

 

Konkursi eesmärk

Konkursi lõpptulemusena ootame Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi põhielemente (logo, kirjatüübid, värvide valik, iseloomulikud visuaalid graafika ja/või piltide näol), nende kasutamise reegleid ning kasutamise näiteid peamistes trükiformaatides (näiteks flaierid, infomaterjalid, printreklaamid, tänukirjad, ametlikud dokumendid) ja meenetel (näiteks kirjatarbed, riideesemed, tassid).

Paralleelselt eelnevaga tuleb alustada tööd kodulehekülje uuendamisel, pidades silmas loodavat visuaalset identiteeti, aga ka kodulehekülje struktuuri lihtsustamist ning külastajate paremat kasutusmugavust.

Kõik tööd peavad olema lõpetatud 2019. aasta lõpuks.

 

Lõpptöö edasine kasutamine

Lõpptulemusena ootame lahendust, mida aluseks võttes suudavad visuaalset identiteeti rakendada nii Rahvakultuuri Keskuse töötajad kui tulevased koostööpartnerid. Seejuures ei välista Rahvakultuuri Keskus edasist koostööd võidutöö autoriga, kuid ka ei garanteeri seda.

Loodav kodulehekülg peab olema loodud mõnele üldtuntud platvormile arvestusega, et selle jooksev haldamine saab olema igapäevaselt Rahvakultuuri Keskuse töötajate ülesanne.

Konkursi tingimus on, et lõpptulemuse omandiõigus ja kõik varalised autoriõigused lähevad sõlmitava lepinguga üle Rahvakultuuri Keskusele.

 

Konkursi etapid ja ajakava

Konkurss viiakse läbi kolmes etapis:

  1. Hiljemalt 10. oktoobriks 2019 ootame kõigilt osaleda soovijatelt vabalt valitud digitaalsel kujul oma tehtud tööde portfooliot ja kontaktandmeid. Portfolio võiksid sisaldada valitud töid viimasest kolmest aastast ning kasuks tuleb edukas rebrandingu kogemus, samuti kogemus koostööst avaliku ja/või kolmanda sektori organisatsioonidega.

Hiljemalt 15. oktoobriks koostab konkursi ¾ürii esitatud portfooliote põhjal pingerea (iga ¾üriiliige annab kolmele parimale portfooliole vastavalt 3, 2 ja 1 punkti, mis üldise pingerea saamiseks liidetakse) ning teeb kuni neljale osalejale ettepaneku konkursil osalemiseks. Välja valitud osalejatele saadetakse täpsem konkursi taustainfo, võistlustöö lähteülesanne ning lõpptöö kirjeldus.

  1. Neljalt välja valitud osalejalt ootame hiljemalt 25. oktoobriks võistlustööd, mis peab sisaldama esmast nägemust logost ja peamisest graafiistest elementidest, lühikest sõnalist kirjeldust selle olemusest, kolme näidet laiema visuaalse identiteedi praktilisest kasutamisest (kasutades põhivärve ja/või läbivaid graafilisi elemente ja/või fotosid) näiteks väiketrükistel, sotsiaalmeedia reklaamides või meenetel ning uue kodulehekülje avalehe ja ühe sisulehe kavandit (arvestades seejuures, et lõpptöö peab olema juurdepääsetav ka nägemis-, kuulmis- ja füüsilise puudega kasutajatele). Ühtlasi oodatakse hinnapakkumis lõpptöö (terviklik visuaalne identiteet + uus kodulehekülg) teostamiseks arvestusega, et see peab olema lõpetatud 31. detsembriks 2019.

Konkursil ei ole auhinnafondi, kuid kõigi osalejate töö tasustatakse summas 700 €, millele võib lisanduda käibemaks. Esitatud tööde hulgast valitakse hiljemalt 31. oktoobriks välja võitja, kellega sõlmitakse leping lõpptöö teostamiseks.

Konkursil osaleja võib kaasata kodulehekülje teostamiseks omalt poolt kolmandaid partnereid.

Konkursi võitja selgitatakse välja hinnates nii lõpptöö pakkumise maksumust (maksimaalselt 40 p) kui  esitatud töö sisu ja kvaliteeti (graafilise lahenduse kvaliteet 40 p ja selle edasine kasutusmugavus 20 p).

  1. Lõpptöö teostamisel eeldame tihedat ja paindlikku koostööd Rahvakultuuri Keskusega ning kinnipidamist ühisest eesmärgist lõpetada kõik tööd 31. detsembriks 2019. Lõpptöö orienteeruv eelarveline maht on 15.000 €, millele lisandub käibemaks.

®ürii

Konkursi ¾ürii on esimeses etapis viieliikmeline. Rahvakultuuri Keskust esindavad direktor Kalle Vister ning kommunikatsiooni- ja personalijuhtjuht Kaja Mõts ning Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler Merilin Piipuu. Lisaks osalevad ¾ürii töös Rahvakultuuri Keskust nõustava konsultatsioonibüroo Miltton New Nordics partner Kristi Liiva ja loovjuht Kaarel Oja. Konkursi teise etapi ehk võistlustööde hindamiseks liitub ¾üriiga ka graafilise disaini ekspert, kelle nimi on hetkel veel täpsustamisel.

 

Kontaktid

Konkursiga seostud küsimustes on osalejate kontaktisik Miltton New Nordics konsultant Maie-Liisa Sildnik ()

Täiendavat informatsiooni Rahvakultuuri Keskuse kohta leiab koduleheküljelt www.rahvakultuur.ee

Portfooliote esitamise tähtaeg on 10. oktoobril kell 16:00 ning need tuleb saata e-posti aadressile

Viimati uuendatud 4. okt. 2019
Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi ja uue kodulehekülje konkurss
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Rahvakultuuri Keskus Rahvakultuuri Keskus on Kultuuriministeeriumi haldusala asutus, mille missioon on luua võimalused eesti rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi elujõulisusele ja kestlikule arengule kogu selle mitmekesisuses. Rahvakultuuri Keskuse eesmärk on olla avalikkuse jaoks rahvakultuuri ja kultuuripärandi teemade eestkõneleja ning suurendada oma rolli valdkondliku kompetentsikeskusena. Ühe sammuna selles arengus soovime uuendada oma visuaalset identiteeti ning kodulehekülge. Konkursi viib läbi Rahvakultuuri Keskust nõustav konsultatsioonibüroo Miltton New Nordics. Konkursi eesmärk Konkursi lõpptulemusena ootame Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi põhielemente (logo, kirjatüübid, värvide valik, iseloomulikud visuaalid graafika ja/või piltide näol), nende kasutamise reegleid ning kasutamise näiteid peamistes trükiformaatides (näiteks flaierid, infomaterjalid, printreklaamid, tänukirjad, ametlikud dokumendid) ja meenetel (näiteks kirjatarbed, riideesemed, tassid). Paralleelselt eelnevaga tuleb alustada tööd kodulehekülje uuendamisel, pidades silmas loodavat visuaalset identiteeti, aga ka kodulehekülje struktuuri lihtsustamist ning külastajate paremat kasutusmugavust. Kõik tööd peavad olema lõpetatud 2019. aasta lõpuks. Lõpptöö edasine kasutamine Lõpptulemusena ootame lahendust, mida aluseks võttes suudavad visuaalset identiteeti rakendada nii Rahvakultuuri Keskuse töötajad kui tulevased koostööpartnerid. Seejuures ei välista Rahvakultuuri Keskus edasist koostööd võidutöö autoriga, kuid ka ei garanteeri seda. Loodav kodulehekülg peab olema loodud mõnele üldtuntud platvormile arvestusega, et selle jooksev haldamine saab olema igapäevaselt Rahvakultuuri Keskuse töötajate ülesanne. Konkursi tingimus on, et lõpptulemuse omandiõigus ja kõik varalised autoriõigused lähevad sõlmitava lepinguga üle Rahvakultuuri Keskusele. Konkursi etapid ja ajakava Konkurss viiakse läbi kolmes etapis: Hiljemalt 10. oktoobriks 2019 ootame kõigilt osaleda soovijatelt vabalvakultuuri Keskust nõustava konsultatsioonibüroo Miltton New Nordics partner Kristi Liiva ja loovjuht Kaarel Oja. Konkursi teise etapi ehk võistlustööde hindamiseks liitub ¾üriiga ka graafilise disaini ekspert, kelle nimi on hetkel veel täpsustamisel.   Kontaktid Konkursiga seostud küsimustes on osalejate kontaktisik Miltton New Nordics konsultant Maie-Liisa Sildnik ( maie[no-Smpam)liisa.sildnik@miltton. com ) Täiendavat informatsiooni Rahvakultuuri Keskuse kohta leiab koduleheküljelt www. rahvakultuur. ee Portfooliote esitamise tähtaeg on 10. oktoobril kell 16:00 ning need tuleb saata e-posti aadressile maie[no-Smpam)liisa.sildnik@miltton. com

Rahvakultuuri Keskuse eesmärk on olla avalikkuse jaoks rahvakultuuri ja kultuuripärandi teemade eestkõneleja ning suurendada oma rolli valdkondliku kompetentsikeskusena. Ühe sammuna selles arengus soovime uuendada oma visuaalset identiteeti ning kodulehekülge. Rahvakultuuri Keskuse uue visuaalse identiteedi ja uue kodulehekülje konkurss

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |