Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine

Taotlusvoor rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide 2020. aasta tegevustoetuseks avaneb 14. jaanuaril 2020 Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis. Taotlusvooru eelarve on kokku 386 782 eurot , mis sisaldab toetust - mentortegevustele summas 70 865 eurot, - rahvakultuuri rahvusvahelistele sündmustele Eestis summas 44 738 eurot, - tegevustoetustele summas 271 179 eurot. Taotlusvoor jääb avatuks 28. jaanuarini 2020 Määrusega saate tutvuda SIIN Toetuse andmise eesmärk on kaasata rahvakultuuri valdkonda hõlmavaid partnerorganisatsioone kultuuripoliitika kujundamisse ja tegevuste elluviimisse, arendada partnerorganisatsioonide kaudu koori- ja puhkpillimuusika, rahvatantsu ja -muusika, harrastusliku näitemängu, rahvusliku käsitöö ja folklooriliikumise alast tegevust Eestis, hoida ja väärtustada Eesti pärimuskultuuri ja pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel põhinevat seltsiliikumise ja harrastustegevuse järjepidevust, suurendada partnerorganisatsioonide vabatahtlike liikmete võrgustikku ja organisatsioonilist suutlikkust ning valdkonna töötajate professionaalsust. Rahvakultuuri partnerorganisatsioon on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Partneror

Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine

Taotlusvoor rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide 2020. aasta tegevustoetuseks avaneb 14. jaanuaril 2020 Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis.

 

Taotlusvooru eelarve on kokku 386 782 eurot, mis sisaldab toetust

-          mentortegevustele summas 70 865 eurot,

-          rahvakultuuri rahvusvahelistele sündmustele Eestis summas 44 738 eurot,

-          tegevustoetustele summas 271 179 eurot.

 

Taotlusvoor jääb avatuks 28.jaanuarini 2020

 

Määrusega saate tutvuda SIIN  

 

 

Toetuse andmise eesmärk on kaasata rahvakultuuri valdkonda hõlmavaid partnerorganisatsioone kultuuripoliitika kujundamisse ja tegevuste elluviimisse, arendada partnerorganisatsioonide kaudu koori- ja puhkpillimuusika, rahvatantsu ja -muusika, harrastusliku näitemängu, rahvusliku käsitöö ja folklooriliikumise alast tegevust Eestis, hoida ja väärtustada Eesti pärimuskultuuri ja pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel põhinevat seltsiliikumise ja harrastustegevuse järjepidevust, suurendada partnerorganisatsioonide vabatahtlike liikmete võrgustikku ja organisatsioonilist suutlikkust ning valdkonna töötajate professionaalsust.

 

Rahvakultuuri partnerorganisatsioon on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Partnerorganisatsiooni tegevus ühendab sarnase huvitegevusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid. Lisaks liikmeskonnale teeb koostööd valdkonna kõigi esindajatega ning teiste riikide sarnaste organisatsioonidega.

 

Rahvakultuuri partnerorganisatsioonide põhitöö on arendada valdkondlikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad välja kutsetunnistusi.

 

Kultuuriministeerium eraldab rahvakultuuri partnerorganisatsioonidele igal aastal tegevustoetust, et seltsid saaksid ellu viia oma arengukavast lähtuvat tegevuskava.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo: 
Margit Salmar
tel: 600 9165
E-post:

Viimati uuendatud 31. dets. 2019
Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Taotlusvoor rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide 2020. aasta tegevustoetuseks avaneb 14. jaanuaril 2020 Kultuuriministeeriumi valitsemisala toetuste menetlemise infosüsteemis. Taotlusvooru eelarve on kokku 386 782 eurot , mis sisaldab toetust - mentortegevustele summas 70 865 eurot, - rahvakultuuri rahvusvahelistele sündmustele Eestis summas 44 738 eurot, - tegevustoetustele summas 271 179 eurot. Taotlusvoor jääb avatuks 28. jaanuarini 2020 Määrusega saate tutvuda SIIN Toetuse andmise eesmärk on kaasata rahvakultuuri valdkonda hõlmavaid partnerorganisatsioone kultuuripoliitika kujundamisse ja tegevuste elluviimisse, arendada partnerorganisatsioonide kaudu koori- ja puhkpillimuusika, rahvatantsu ja -muusika, harrastusliku näitemängu, rahvusliku käsitöö ja folklooriliikumise alast tegevust Eestis, hoida ja väärtustada Eesti pärimuskultuuri ja pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel põhinevat seltsiliikumise ja harrastustegevuse järjepidevust, suurendada partnerorganisatsioonide vabatahtlike liikmete võrgustikku ja organisatsioonilist suutlikkust ning valdkonna töötajate professionaalsust. Rahvakultuuri partnerorganisatsioon on üleeestilist liikmeskonda ja võrgustikku omav avalikes huvides tegutsev mittetulunduslik ühendus, kelle tegevus põhineb pärimuskultuuril ning rahvuslikel traditsioonidel (koori-, puhkpilli-, rahvamuusika, rahvatants, folkloor, käsitöö ja näitemäng) arengu- ja tegevuskavade alusel. Partnerorganisatsiooni tegevus ühendab sarnase huvitegevusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid. Lisaks liikmeskonnale teeb koostööd valdkonna kõigi esindajatega ning teiste riikide sarnaste organisatsioonidega. Rahvakultuuri partnerorganisatsioonide põhitöö on arendada valdkondlikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad vällikku loomingulist harrastustegevust. Seltsid tegutsevad mittetulundusühingust katusorganisatsioonidena. Seltsid tellivad sageli uut loomingut, korraldavad üleriigilisi ja rahvusvahelisi valdkondlikke sündmusi eri vanuseastmetele, teevad koolitusi ning annavad välja kutsetunnistusi.   Kultuuriministeerium eraldab rahvakultuuri partnerorganisatsioonidele igal aastal tegevustoetust, et seltsid saaksid ellu viia oma arengukavast lähtuvat tegevuskava.                     Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamise tingimused ja kord Määruse seletuskiri Komisjon     Hindamine     Lisainfo:   Margit Salmar tel: 600 9165 E-post: marg[no-Smpam)it.salmar@rahvakultuur.ee

Rahvakultuuri valdkonna partnerorganisatsioonide toetamine

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |