Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni. Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt). Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann, Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja). Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja lugemisest; terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ). Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav). Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga. Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar). Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele. Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus. Sihtgrupp: Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid. Aeg: 25. -28. juuli 2018 Algus 25. juulil kell 13. 00 Koht: Voore Puhkekeskus ja Voore P

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

23. aprillil 2018

25.-28. juulil Voore Puhkekeskuses ja Voore Põhikoolis Jõgevamaal

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina

  •  XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni.
  •  Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja   treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt).
  •  Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann,  Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja).
  •  Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja  lugemisest;  terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud  (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ).
  •  Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli  Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav).
  •  Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga.
  •  Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar).
  •  Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele.
  • Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus.

Sihtgrupp:          Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid.

Aeg:                     25.-28. juuli 2018      Algus 25. juulil kell 13.00

Koht:                   Voore Puhkekeskus ja Voore Põhikool Jõgevamaal,

                            ööbimine Voore Puhkekeskuses  www.voorepuhkekeskus.ee

Osavõtutasu:      130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki)

Majutus:               48 € (dušš ja WC koridoris) 63 € (dušš ja WC toas)

Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus.

Kulutused kokku: 178 €  või 193 € (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde).

Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel.

Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik.

 

Suvekursuse läbiviimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts

Kursusele registreerumiseks  palume täita allolevad väljad:

 

 

Viimati uuendatud 23. aprillil 2018


Eesnimi:
Perekonnanimi:*
Isikukood:
Maakond:
Töökoht:
Amet:
Telefon:*
E-post:*
Arve maksja nimi:
Maksja täielik postiaadress:
Soovin öömaja:
Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018
Mai 2018
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni. Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt). Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann, Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja). Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja lugemisest; terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ). Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav). Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga. Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar). Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele. Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus. Sihtgrupp: Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid. Aeg: 25. -28. juuli 2018 Algus 25. juulil kell 13. 00 Koht: Voore Puhkekeskus ja Voore Põhikool Jõgevamaal, ööbimine Voore Puhkekeskuses www. voorepuhkekeskus. ee Osavõtutasu: 130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki) Majutus: 48 € (dušš ja WC koridoris) 63 € (dušš ja WC toas) Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus. Kulutused kokku: 178 € või 193 € (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde). Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel. Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik. Suvekursuse läbiviimist toetavap;          ööbimine Voore Puhkekeskuses  www. voorepuhkekeskus. ee Osavõtutasu:      130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki) Majutus:               48 € (dušš ja WC koridoris) 63 € (dušš ja WC toas) Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus. Kulutused kokku: 178 €  või 193 €  (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde). Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel. Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik.   Suvekursuse läbiviimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts Kursusele registreerumiseks   palume täita allolevad väljad:    

25. -28. juulil Voore Puhkekeskuses ja Voore Põhikoolis Jõgevamaal Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |