Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni. Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt). Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann, Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja). Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja lugemisest; terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ). Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav). Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga. Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar). Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele. Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus. Sihtgrupp: Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid. Aeg: 25. -28. juuli 2018 Algus 25. juulil kell 13. 00 Koht: Voore Puhkekeskus ja Voore P

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

23. aprillil 2018

25.-28. juulil Voore Puhkekeskuses ja Voore Põhikoolis Jõgevamaal

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina

  •  XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni.
  •  Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja   treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt).
  •  Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann,  Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja).
  •  Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja  lugemisest;  terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud  (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ).
  •  Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli  Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav).
  •  Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga.
  •  Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar).
  •  Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele.
  • Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus.

Sihtgrupp:          Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid.

Aeg:                     25.-28. juuli 2018      Algus 25. juulil kell 13.00

Koht:                  Voore Puhkekeskus ja Voore Põhikool Jõgevamaal,

                           ööbimine Voore Puhkekeskuses  www.voorepuhkekeskus.ee

Osavõtutasu:      130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki)

Majutus:              48 € (dušš ja WC koridoris), 63 € (dušš ja WC toas - KÕIK TOAD BRONEERITUD!)

Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus.

Kulutused kokku: 178 €  või 193 € (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde).

Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel.

Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik.

 

 

Suvekursuse läbiviimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts

 

Kursusele registreerumine on lõppenud, grupp on komplekteeritud.

Viimati uuendatud 20. juunil 2018
Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Eesmärk ja sisu: Teadmiste ja oskuste täiendamine tööks rahvatantsujuhina XX tantsupidu „Minu arm“ –ideekavandist teostuseni. Praktiline seminar „Tervisekeskne lähenemine rahvatantsule“ Uued harjutused ja treeningmeetodid, mis sobivad rahvatantsutundi ( Kai Randrüüt). Praktiline tantsuõpetus erinevatele rühmaliikidele (Elo Unt, Kristiina Siig, Helena-Mariana Reimann, Agne Kurrikoff-Herman, Mari-Liis Kivioja). Õpitoad: tantsukirjelduste koostamisest ja lugemisest; terviseriske ennetav füsiovõimlemine; pärimustantsude seadmisest autorluse võtmes; hiidlased ja nende tantsud (Erika Põlendik, Kai Randrüüt, Kristiina Siig, Helle-Mare Kõmmus ). Erinevad treeningtunnid: tantsija füüsiline arendamine ja kehakool; treeningtund laste-ja noorterühmade juhendajatele; erinevate tantsustiilide kasutus ja rütmid; eesti rahvatantsu põhisammud ja oskuskeel (Aveli Asber, Helena-Mariana Reimann, Uve Saar, Elo Unt, Paul Bobkov, Maie Orav). Kohtumine disaineri ja käsitöömeistri “Pärandihoidja 2017“ laureaadi Katre Arulaga. Tervituskontsert rahvatantsuansamblilt Tantsutallad (juhendaja Uve Saar). Meie sünnipäevalapsed. Soovime õnne legendaarsetele tantsuõpetajatele ja tantsuloojatele. Tervisekosutus: Füsioterapeudi konsultatsioon ja massaa¾i võimalus. Sihtgrupp: Suvekursusele on oodatud nii algajad kui kogemustega tantsujuhid. Aeg: 25. -28. juuli 2018 Algus 25. juulil kell 13. 00 Koht: Voore Puhkekeskus ja Voore Põhikool Jõgevamaal, ööbimine Voore Puhkekeskuses www. voorepuhkekeskus. ee Osavõtutasu: 130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki) Majutus: 48 € (dušš ja WC koridoris), 63 € (dušš ja WC toas - KÕIK TOAD BRONEERITUD!) Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus. Kulutused kokku: 178 € või 193 € (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde). Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel. Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik. Suvek;                ööbimine Voore Puhkekeskuses  www. voorepuhkekeskus. ee Osavõtutasu:      130 € (sisaldab lõuna- ja õhtusööki) Majutus:              48 € (dušš ja WC koridoris),  63 € (dušš ja WC toas - KÕIK TOAD BRONEERITUD!) Majutuse hinna sees on hommikusöök ja välibasseini kasutus. Kulutused kokku: 178 €  või 193 €  (palun märkige summa registreerumisel arve maksja välja juurde). Tasumine toimub ülekandega Rahvakultuuri Keskuse poolt esitatud arve alusel. Täiendav info tel 600 9369 Kaja Tammik.     Suvekursuse läbiviimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts   Kursusele registreerumine on lõppenud, grupp on komplekteeritud.

25. -28. juulil Voore Puhkekeskuses ja Voore Põhikoolis Jõgevamaal Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |