Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Taotlemise ABC

Loe läbi toetusprogrammi tekst , millest soovid raha taotleda. Analüüsi oma projekti vastavust programmi eesmärkidele. Täida taotlus. Vastavalt kavandatavatele tegevustele tuleb valida kas projektitoetuse või tegevustoetuse taotlusvorm. Programmil Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal" on erinevad toetuste taotlemise ja jaotamise tingimused, põhimõtted ning vormid. Eelarvet koostades pööra tähelepanu: eelarve peab olema tasakaalus; selgituste lahtris täpsusta kululiikide sisu ja kulukatte allikas (Rahvakultuuri Keskus, omafinantseering ja kaasfinantseering); transpordikulu puhul too välja marsruut ja kilometraa¾; töötasud arvuta koos maksudega, too välja töö maht ja töötajate arv; müügitulud arvesta omafinantseeringu hulka (raamatute müük, piletitulu vms). Projekti sisulist kokkuvõtet koostades too välja: eesmärgid (miks tehakse?); sihtgrupp (kelle heaks tehakse?); toimumise aeg (millal täpselt tehakse?); kavandatud tegevused (kuidas tehakse?); tulemused (mis selle projekti elluviimisel muutub?); seos toetusprogrammi eesmärkidega; Folkloorifestivalide toetusprogrammi puhul festivali liigitus vastavalt programmi tekstis toodule. Taotluse kohustuslikud lisad on toodud välja dokumendis „ Rahvakultuuri Keskuse toetusprogrammidest toetuste taotlemise ja jaotamise tingimused ning põhimõtted ". Taotlus ja lisad saata digitaalselt allkirjastatuna prog[no-Smpam)rammi&

Taotlemise ABC

 1. Loe läbi toetusprogrammi tekst, millest soovid raha taotleda.
 2. Analüüsi oma projekti vastavust programmi eesmärkidele.
 3. Täida taotlus. Vastavalt kavandatavatele tegevustele tuleb valida kas projektitoetuse või tegevustoetuse taotlusvorm.
 4. Eelarvet koostades pööra tähelepanu:
  • eelarve peab olema tasakaalus;
  • selgituste lahtris täpsusta kululiikide sisu ja kulukatte allikas (Rahvakultuuri Keskus, omafinantseering ja kaasfinantseering);
  • transpordikulu puhul too välja marsruut ja kilometraa¾;
  • töötasud arvuta koos maksudega, too välja töö maht ja töötajate arv;
  • müügitulud arvesta omafinantseeringu hulka (raamatute müük, piletitulu vms).
 5. Projekti sisulist kokkuvõtet koostades too välja:
  • eesmärgid (miks tehakse?);
  • sihtgrupp (kelle heaks tehakse?);
  • toimumise aeg (millal täpselt tehakse?);
  • kavandatud tegevused (kuidas tehakse?);
  • tulemused (mis selle projekti elluviimisel muutub?);
  • seos toetusprogrammi eesmärkidega;
  • Folkloorifestivalide toetusprogrammi puhul festivali liigitus vastavalt programmi tekstis toodule.
 6. Taotluse kohustuslikud lisad on toodud välja dokumendis „Rahvakultuuri Keskuse toetusprogrammidest toetuste taotlemise ja jaotamise tingimused ning põhimõtted".
 7. Taotlus ja lisad saata digitaalselt allkirjastatuna

Pane tähele! 

 • Toetuse eraldamise käskkiri avalikustatakse keskuse veebilehel ning eraldi teadet taotluse rahuldamise/mitterahuldamise kohta taotlejale ei saadeta.
 • Toetuse saajad kohustuvad kasutama Rahvakultuuri Keskuse sümboolikat (logo) üritustel, trükistes, CD-del, DVD-del ja infomaterjalides.
Viimati uuendatud 10. nov. 2016
Taotlemise ABC
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusprogrammide osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Programmid
Toetusprogrammid
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: J.Vilmsi 55, Tallinn 10147
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Loe läbi toetusprogrammi tekst , millest soovid raha taotleda. Analüüsi oma projekti vastavust programmi eesmärkidele. Täida taotlus. Vastavalt kavandatavatele tegevustele tuleb valida kas projektitoetuse või tegevustoetuse taotlusvorm. Programmil Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal" on erinevad toetuste taotlemise ja jaotamise tingimused, põhimõtted ning vormid. Eelarvet koostades pööra tähelepanu: eelarve peab olema tasakaalus; selgituste lahtris täpsusta kululiikide sisu ja kulukatte allikas (Rahvakultuuri Keskus, omafinantseering ja kaasfinantseering); transpordikulu puhul too välja marsruut ja kilometraa¾; töötasud arvuta koos maksudega, too välja töö maht ja töötajate arv; müügitulud arvesta omafinantseeringu hulka (raamatute müük, piletitulu vms). Projekti sisulist kokkuvõtet koostades too välja: eesmärgid (miks tehakse?); sihtgrupp (kelle heaks tehakse?); toimumise aeg (millal täpselt tehakse?); kavandatud tegevused (kuidas tehakse?); tulemused (mis selle projekti elluviimisel muutub?); seos toetusprogrammi eesmärkidega; Folkloorifestivalide toetusprogrammi puhul festivali liigitus vastavalt programmi tekstis toodule. Taotluse kohustuslikud lisad on toodud välja dokumendis „ Rahvakultuuri Keskuse toetusprogrammidest toetuste taotlemise ja jaotamise tingimused ning põhimõtted ". Taotlus ja lisad saata digitaalselt allkirjastatuna prog[no-Smpam)rammid@rahvakultuur.ee Pane tähele! Toetuse eraldamise käskkiri avalikustatakse keskuse veebilehel ning eraldi teadet taotluse rahuldamise/mitterahuldamise kohta taotlejale ei saadeta. Toetuse saajad kohustuvad kasutama Rahvakultuuri Keskuse sümboolikat ( logo ) üritustel, trükistes, CD-del, DVD-del ja infomaterjalides.

Taotlemise ABC

Rahvakultuuri Keskus  | J.Vilmsi 55, Tallinn 10147 | Tel +372 600 9291 |