Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Toetusmeetmed

Toetusprogrammide uus taotlusvoor 2019. aastal läbiviidavatele tegevustele on edasi lükatud. Seoses riigieelarve muudatuse seadusega 17. 07. 2017 muudeti riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamist. § 53 1. Riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamine 1) Minister kehtestab määrusega tingimused ja korra ministeeriumi valitsemisala vahendite arvelt riigisisese toetusprogrammi elluviimiseks, toetusprogrammist vahendite saamiseks ning saadud vahendite kasutamiseks, kui nimetatud tingimused ja kord ei tulene muust õigusaktist. (Riigieelarve seadus, RT I, 07. 07. 2017, 38) Seoses muudatusega on Kultuuriministeeriumil ja Rahvakultuuri Keskusel kohustus kirjutada kõikide toetusprogrammide tekstid ümber määrusteks. Antud protsess on osutunud oodatust keerukamaks ja töömahukamaks. Määruste kinnitamiseni ja e-keskkonna avamiseni lükatakse taotlusvooru avamine jaanuarisse 2019. Jälgi täiendavat informatsiooni Rahvakultuuri Keskuse kodulehel. Toetusmeetmed Mulgimaa pärimuskultuuri toetamine Vana-Võromaa pärimuskultuuri toetamine Folkloorifestivalide toetamine Kihnu kultuuriruumi toetamine Saarte pärimuskultuuri toetamine Peipsiveere pärimuskultuuri toetamine Setomaa pärimuskultuuri toetamine Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu sissekannete koostamise ja uuendamise toetamine Virumaa pärimuskultuuri toetamine Regionaalse kultuuritegevuse toetamine Taotlusi võetakse vastu aasta ringi: Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse

 

Toetusprogrammide uus taotlusvoor 2019. aastal läbiviidavatele tegevustele on edasi lükatud.

 

Seoses riigieelarve muudatuse seadusega 17.07.2017 muudeti riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamist.

 

§ 531. Riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamine

1)      Minister kehtestab määrusega tingimused ja korra ministeeriumi valitsemisala vahendite arvelt riigisisese toetusprogrammi elluviimiseks, toetusprogrammist vahendite saamiseks ning saadud vahendite kasutamiseks, kui nimetatud tingimused ja kord ei tulene muust õigusaktist.

(Riigieelarve seadus, RT I, 07.07.2017, 38)

 

Seoses muudatusega on Kultuuriministeeriumil ja Rahvakultuuri Keskusel kohustus kirjutada kõikide toetusprogrammide tekstid ümber määrusteks.

Antud protsess on osutunud oodatust keerukamaks ja töömahukamaks. Määruste kinnitamiseni ja e-keskkonna avamiseni lükatakse taotlusvooru avamine jaanuarisse 2019.

 

 

Jälgi täiendavat informatsiooni Rahvakultuuri Keskuse kodulehel.

 

Toetusmeetmed

Viimati uuendatud 9. jaan. 2019
Toetusmeetmed
Jaanuar 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tutvustus
Arendus- ja koolitusosakond Toetusmeetmete osakond Rahvakultuuri osakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Toetusprogrammide uus taotlusvoor 2019. aastal läbiviidavatele tegevustele on edasi lükatud. Seoses riigieelarve muudatuse seadusega 17. 07. 2017 muudeti riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamist. § 53 1. Riigisiseste toetusprogrammide vahendite kasutamine 1) Minister kehtestab määrusega tingimused ja korra ministeeriumi valitsemisala vahendite arvelt riigisisese toetusprogrammi elluviimiseks, toetusprogrammist vahendite saamiseks ning saadud vahendite kasutamiseks, kui nimetatud tingimused ja kord ei tulene muust õigusaktist. (Riigieelarve seadus, RT I, 07. 07. 2017, 38) Seoses muudatusega on Kultuuriministeeriumil ja Rahvakultuuri Keskusel kohustus kirjutada kõikide toetusprogrammide tekstid ümber määrusteks. Antud protsess on osutunud oodatust keerukamaks ja töömahukamaks. Määruste kinnitamiseni ja e-keskkonna avamiseni lükatakse taotlusvooru avamine jaanuarisse 2019. Jälgi täiendavat informatsiooni Rahvakultuuri Keskuse kodulehel. Toetusmeetmed Mulgimaa pärimuskultuuri toetamine Vana-Võromaa pärimuskultuuri toetamine Folkloorifestivalide toetamine Kihnu kultuuriruumi toetamine Saarte pärimuskultuuri toetamine Peipsiveere pärimuskultuuri toetamine Setomaa pärimuskultuuri toetamine Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu sissekannete koostamise ja uuendamise toetamine Virumaa pärimuskultuuri toetamine Regionaalse kultuuritegevuse toetamine Taotlusi võetakse vastu aasta ringi: Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal" Seoses tõrgetega elektroonilise taotlemiskeskkonna arendamisel on "Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused „Teater maal“" elektrooniline taotlemine lükatud edasi 2019. aasta III kvartalisse. Taotlused esitada maakonna kontaktisikule Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt leitaval vormil. Avalikku taotlusvooru ei toimu: Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus Programm "Eesti rahvarõivas 2017-2021" Rahvakultuuri mentorprogramme Saarte pärimuskultuuri toetamine Peipsiveere pärimuskultuuri toetamine Setomaa pärimuskultuuri toetamine Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu sissekannete koostamise ja uuendamise toetamine Virumaa pärimuskultuuri toetamine Regionaalse kultuuritegevuse toetamine     Taotlusi võetakse vastu aasta ringi: Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused "Teater maal" Seoses tõrgetega elektroonilise taotlemiskeskkonna arendamisel on "Etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse toetused „Teater maal“" elektrooniline taotlemine lükatud edasi 2019. aasta III kvartalisse. Taotlused esitada  maakonna kontaktisikule Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt leitaval vormil.     Avalikku taotlusvooru ei toimu: Rahvakultuuri Keskseltside tegevustoetus Programm "Eesti rahvarõivas 2017-2021" Rahvakultuuri mentorprogramm

Toetusmeetmed
Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |