Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Uus hooaeg Rahvakultuuri Keskuses

Jätkuvad meie traditsioonilised kursused − rahvatantsujuhtide kool, rahvarõivaste valmistajate kool Eesti Rahva Muuseumis, kultuurikorraldaja täienduskursus, vaimse kultuuripärandi koolitused. Nendele lisaks pakume erinevaid enesetäiendamise võimalusi. Meie kursustega saab tutvuda Rahvakultuuri Keskuse kodulehel koolituste info all. Meie koolituste kalender täieneb pidevalt. 2019. aasta taotlusvoorud rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi toetusprogrammides avanevad taas 1. novembril. Taotlemise tingimused ja kord on avaldatud Rahvakultuuri Keskuse Toetusprogrammide lehel. Programmide võimalusi ja taotlemise tingimusi tutvustavad infopäevad toimuvad novembris. Vaimse kultuuripärandi valdkonnas on ees mitmeid põnevaid sündmusi. Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskus veavad rahvusvahelist festivali „ Hakkame santima! “, mis pühitseb sanditamistraditsioone erinevates Euroopa kultuuriruumides. Eesti Rahva Muuseumi jõululaadal, 15. detsembril, toimub süldi valmistamist ja söömist kui vaimset kultuuripärandit tutvustav üritus. Uuel hooajal jätkuvad vaimse kultuuripärandi koolitused ning hakkavad toimuma aruteluseminarid ja praktilised töötoad. Rändnäitused „ Pärand elab! “ ja „ Et rada ei rohtuks “ reisivad jätkuvalt mööda Eestit ringi. Vaimse kultuuripärandi koolituste ja sündmuste lehele lisame jooksvalt täiendavat infot. 22. -23. oktoobril toimuvad Vilmsi 55 Täiskasvanud õppija nädala

Uus hooaeg Rahvakultuuri Keskuses

31. augustil 2018

Soovime oma õppijatele, õpetajatele, koostööpartneritele ja kõigile rahvakultuuri sõpradele inspireerivat ja tegusat algavat uut hooaega!

Jätkuvad meie traditsioonilised kursused − rahvatantsujuhtide kool, rahvarõivaste valmistajate kool Eesti Rahva Muuseumis, kultuurikorraldaja täienduskursus, vaimse kultuuripärandi koolitused. Nendele lisaks pakume erinevaid enesetäiendamise võimalusi. Meie kursustega saab tutvuda Rahvakultuuri Keskuse kodulehel koolituste info all. Meie koolituste kalender täieneb pidevalt.

 

2019. aasta taotlusvoorud rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi toetusprogrammides avanevad taas 1. novembril. Taotlemise tingimused ja kord on avaldatud Rahvakultuuri Keskuse Toetusprogrammide lehel. Programmide võimalusi ja taotlemise tingimusi tutvustavad infopäevad toimuvad novembris.

 

Vaimse kultuuripärandi valdkonnas on ees mitmeid põnevaid sündmusi. Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskus veavad rahvusvahelist festivali „Hakkame santima!“, mis pühitseb sanditamistraditsioone erinevates Euroopa kultuuriruumides. Eesti Rahva Muuseumi jõululaadal, 15. detsembril, toimub süldi valmistamist ja söömist kui vaimset kultuuripärandit tutvustav üritus. Uuel hooajal jätkuvad vaimse kultuuripärandi koolitused ning hakkavad toimuma aruteluseminarid ja praktilised töötoad. Rändnäitused „Pärand elab!“ ja „Et rada ei rohtuks“ reisivad jätkuvalt mööda Eestit ringi. Vaimse kultuuripärandi koolituste ja sündmuste lehele lisame jooksvalt täiendavat infot.

 

22.-23.oktoobril toimuvad Vilmsi 55 Täiskasvanud õppija nädala raames avatud uste päevad, kus on võimalik külastada majas toimuvaid erinevaid tegevusi ja raamatulaadalt saab soetada endale vajalikku rahvakultuuri ja vabahariduse alast materjali ja kirjandust.

 

 

Olete oodatud Rahvakultuuri Keskusesse!

 

 

Uus hooaeg Rahvakultuuri Keskuses
Viimati uuendatud 31. augustil 2018
Uus hooaeg Rahvakultuuri Keskuses
Veebruar 2020
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Jätkuvad meie traditsioonilised kursused − rahvatantsujuhtide kool, rahvarõivaste valmistajate kool Eesti Rahva Muuseumis, kultuurikorraldaja täienduskursus, vaimse kultuuripärandi koolitused. Nendele lisaks pakume erinevaid enesetäiendamise võimalusi. Meie kursustega saab tutvuda Rahvakultuuri Keskuse kodulehel koolituste info all. Meie koolituste kalender täieneb pidevalt. 2019. aasta taotlusvoorud rahvakultuuri ja vaimse kultuuripärandi toetusprogrammides avanevad taas 1. novembril. Taotlemise tingimused ja kord on avaldatud Rahvakultuuri Keskuse Toetusprogrammide lehel. Programmide võimalusi ja taotlemise tingimusi tutvustavad infopäevad toimuvad novembris. Vaimse kultuuripärandi valdkonnas on ees mitmeid põnevaid sündmusi. Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskus veavad rahvusvahelist festivali „ Hakkame santima! “, mis pühitseb sanditamistraditsioone erinevates Euroopa kultuuriruumides. Eesti Rahva Muuseumi jõululaadal, 15. detsembril, toimub süldi valmistamist ja söömist kui vaimset kultuuripärandit tutvustav üritus. Uuel hooajal jätkuvad vaimse kultuuripärandi koolitused ning hakkavad toimuma aruteluseminarid ja praktilised töötoad. Rändnäitused „ Pärand elab! “ ja „ Et rada ei rohtuks “ reisivad jätkuvalt mööda Eestit ringi. Vaimse kultuuripärandi koolituste ja sündmuste lehele lisame jooksvalt täiendavat infot. 22. -23. oktoobril toimuvad Vilmsi 55 Täiskasvanud õppija nädala raames avatud uste päevad, kus on võimalik külastada majas toimuvaid erinevaid tegevusi ja raamatulaadalt saab soetada endale vajalikku rahvakultuuri ja vabahariduse alast materjali ja kirjandust. Olete oodatud Rahvakultuuri Keskusesse!

Soovime oma õppijatele, õpetajatele, koostööpartneritele ja kõigile rahvakultuuri sõpradele inspireerivat ja tegusat algavat uut hooaega! Uus hooaeg Rahvakultuuri Keskuses

Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |