Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Väljaanded

RAHVAJUTTE KULLAMAA KIHELKONNAST Kliki pealkirjal ja saad raamatut lugeda! Autor Pille Kippar Hind müüdud Raamatus ilmunud lood on püütud edasi anda võimalikult autentselt, nii nagu kogujad need kord jutuvestjatelt kuulduna kirja on pannud. Raamatukene on mõeldud inimestele, kes armastavad jutte ja lugusid ja oskavad lugu pidada ka vanast pärimusest. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1998. 120 lk. RAHVAJUTTE MAARJA-MAGDALEENA KIHELKONNAST Loe e-raamatut Autor Mall Hiiemäe Hind müüdud Raamat sisaldab valiku Maarja-Magdaleena usundilisi temaatiliselt järjestatud rahvajutte Eesti Rahvaluule Arhiivist aastaist 1888-1983. Kommentaarides juhitakse tähelepanu rahvausundilistele kujutelmadele, nendest jutustamise omapärale ja seikadele. Mõeldud kõigile rahvakultuurihuvilistele, eriti neile, kes tahaksid nn vaimujutte mitte ainult lugeda, vaid ka ise jutustada. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1999. 120 lk. RAHVAJUTTE VASTSELIINA KIHELKONNAST Loe e-raamatut Autor Kristi Salve Hind müüdud Raamatukesest leiate nii muistendeid, muinasjutte, nii tõtt kui ka nalja. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2001. JUTUVESTJA 1 Autor Piret Päär Hind müüdud Eriväljaanne konverentsile "Jutuvestja tänapäeval" 30. 11-02. 12. 2000. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2000. 44 lk. JUTUVESTJA 2 Autor Piret Päär Hind müüdud Konverentsi "Jutuvestja tänapäeval" ettekannete kogumik. Oma mõtteid ja kogemusi jut
RAHVAJUTTE KULLAMAA KIHELKONNAST
Kliki pealkirjal ja saad raamatut lugeda!

Autor Pille Kippar

Hind müüdud

 


Raamatus ilmunud lood on püütud edasi anda võimalikult autentselt, nii nagu kogujad need kord jutuvestjatelt kuulduna kirja on pannud. Raamatukene on mõeldud inimestele, kes armastavad jutte ja lugusid ja oskavad lugu pidada ka vanast pärimusest.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1998. 120 lk.


RAHVAJUTTE MAARJA-MAGDALEENA KIHELKONNAST
Loe e-raamatut

Autor Mall Hiiemäe

Hind müüdud
 


Raamat sisaldab valiku Maarja-Magdaleena usundilisi temaatiliselt järjestatud rahvajutte Eesti Rahvaluule Arhiivist aastaist 1888-1983. Kommentaarides juhitakse tähelepanu rahvausundilistele kujutelmadele, nendest jutustamise omapärale ja seikadele. Mõeldud kõigile rahvakultuurihuvilistele, eriti neile, kes tahaksid nn vaimujutte mitte ainult lugeda, vaid ka ise jutustada.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1999. 120 lk.


RAHVAJUTTE VASTSELIINA KIHELKONNAST
Loe e-raamatut

Autor Kristi Salve

Hind müüdud

 


Raamatukesest leiate nii muistendeid, muinasjutte, nii tõtt kui ka nalja.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2001.


JUTUVESTJA 1

Autor Piret Päär

Hind müüdud

 


Eriväljaanne konverentsile "Jutuvestja tänapäeval" 30.11-02.12.2000.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2000. 44 lk.


JUTUVESTJA 2

Autor Piret Päär

Hind müüdud

 


Konverentsi "Jutuvestja tänapäeval" ettekannete kogumik. Oma mõtteid ja kogemusi jutuvestmise kohta jagavad folkloristid, jutuvestjad, kasvatusteadlased ja õpetajad.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2001.


JUTUVESTJA 3
Jutuvestmine meil ja mujal


Autor Piret Päär

Hind müüdud

 


Sisu: Mõned hetked Ungari jutuvestjaga. Eva Fabian; Lugusid rahvaluulekogujalt Tiina Koppelmaalt; Mis on Pööripäevaklubi. Piret Kukk; Kõigi Jutuvestjate Päev. Piret Päär; Naelasupp. Rootsi rahvajutt. Tõlkinud Piret Päär; Kirvesupp. Eesti rahvajutt Kommentaar eesti rahvajutule Kirvesupp. Kristi Salve; “Sanugam sarnoid…” Vepsa jutud ja jutustajad. Kristi Salve; Muinasjutud ja jutustamine Rumeenias. Ion Taloş. Tõlkinud Pille Kippar; Midagi muinaslugude alustuseks ja lõpetuseks. Illika Lõhmus; Miks? Küsimus ühele õpetajale.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2002. 48 lk.


JÕULUJUTUVIHIK

Autor Piret Päär

Hind müüdud

 


Sisu: Kaks santi; Majavaim; Jõuluõhtused külalised; Kuidas lund hakkas sadama; Talvele ohverdatud tüdruk / Washingtoni-Oregoni indiaanlaste; Miks meil talvel päikest pole / Jukagiiri; Jäised mustrid / Korea; Muinasjutt Tuuletukast ja Pilvehabemest / S.Topelius; Muinasjutt kuldõunapuust / K.Skalbe; Klaasist Paabulind / E.Farjeon; Vana tamme viimne nägu / H.C.Andersen; Kuusk / G.Seitam; Jõuluingli retk maakerale; Jõulukaktus.

Tln.: Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1997. 56 lk.

 


Viimati uuendatud 29. jaan. 2020
Väljaanded
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

RAHVAJUTTE KULLAMAA KIHELKONNAST Kliki pealkirjal ja saad raamatut lugeda! Autor Pille Kippar Hind müüdud Raamatus ilmunud lood on püütud edasi anda võimalikult autentselt, nii nagu kogujad need kord jutuvestjatelt kuulduna kirja on pannud. Raamatukene on mõeldud inimestele, kes armastavad jutte ja lugusid ja oskavad lugu pidada ka vanast pärimusest. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1998. 120 lk. RAHVAJUTTE MAARJA-MAGDALEENA KIHELKONNAST Loe e-raamatut Autor Mall Hiiemäe Hind müüdud Raamat sisaldab valiku Maarja-Magdaleena usundilisi temaatiliselt järjestatud rahvajutte Eesti Rahvaluule Arhiivist aastaist 1888-1983. Kommentaarides juhitakse tähelepanu rahvausundilistele kujutelmadele, nendest jutustamise omapärale ja seikadele. Mõeldud kõigile rahvakultuurihuvilistele, eriti neile, kes tahaksid nn vaimujutte mitte ainult lugeda, vaid ka ise jutustada. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1999. 120 lk. RAHVAJUTTE VASTSELIINA KIHELKONNAST Loe e-raamatut Autor Kristi Salve Hind müüdud Raamatukesest leiate nii muistendeid, muinasjutte, nii tõtt kui ka nalja. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2001. JUTUVESTJA 1 Autor Piret Päär Hind müüdud Eriväljaanne konverentsile "Jutuvestja tänapäeval" 30. 11-02. 12. 2000. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2000. 44 lk. JUTUVESTJA 2 Autor Piret Päär Hind müüdud Konverentsi "Jutuvestja tänapäeval" ettekannete kogumik. Oma mõtteid ja kogemusi jutuvestmise kohta jagavad folkloristid, jutuvestjad, kasvatusteadlased ja õpetajad. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2001. JUTUVESTJA 3 Jutuvestmine meil ja mujal Autor Piret Päär Hind müüdud Sisu: Mõned hetked Ungari jutuvestjaga. Eva Fabian; Lugusid rahvaluulekogujalt Tiina Koppelmaalt; Mis on Pööripäevaklubi. Piret Kukk; Kõigi Jutuvestjate Päev. Piret Päär; Naelasupp. Rootsi rahvajutt. Tõlkinud Piret Päär; Kirvesupp. Eesti rahvajutt Kommentaar eesti rahvajutule Kirvesupp. Kristi Salve; “Sanugam sarnoid…&rdquoanugam sarnoid…” Vepsa jutud ja jutustajad. Kristi Salve; Muinasjutud ja jutustamine Rumeenias. Ion Taloş. Tõlkinud Pille Kippar; Midagi muinaslugude alustuseks ja lõpetuseks. Illika Lõhmus; Miks? Küsimus ühele õpetajale. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 2002. 48 lk. JÕULUJUTUVIHIK Autor Piret Päär Hind müüdud   Sisu: Kaks santi; Majavaim; Jõuluõhtused külalised; Kuidas lund hakkas sadama; Talvele ohverdatud tüdruk / Washingtoni-Oregoni indiaanlaste; Miks meil talvel päikest pole / Jukagiiri; Jäised mustrid / Korea; Muinasjutt Tuuletukast ja Pilvehabemest / S. Topelius; Muinasjutt kuldõunapuust / K. Skalbe; Klaasist Paabulind / E. Farjeon; Vana tamme viimne nägu / H. C. Andersen; Kuusk / G. Seitam; Jõuluingli retk maakerale; Jõulukaktus. Tln. : Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus, 1997. 56 lk.  

Väljaanded
Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |