Uudised      Logod      Siseveeb      Kontakt      

Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11.-15. juulil Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11.-15. juulil

Hea rahvatantsija, tantsujuht ja pillimängija, 11. -15. juulini toimub XIX Võru Folkloorifestival, mis sel korral kannab mitmetähenduslikku nime „Teljed“. Võime rääkida kangastelgedest, millel aastasadu on kootud vaipu või triibuseelikuid. Selle mustrid moodustavad ajatelje eilsest tänasesse, läbivad triibuna meie elu- ja kultuuriloo. Saame rääkida ka paralleelsetest või ristuvatest telgedest, seda nii matemaatikas, koduehituses kui…. inimsuhetes. Lisaks traditsioonilistele kontsertidele maakonna erinevais paigus kätkeb suvine festivaliprogramm Võru linna läbivat tänavatantsu, publiku ja esinejate ühiseid õhtulaule, Eestimaa kuulsaima lõõtsameistri, Võrumaalt pärit August Teppo nimelise eesti lõõtsa võistumängimist, töötubasid, käsitöölaata, kirikukontserte ja noorte muusikute ülesastumisi. Festivalil esineb ligi 400 rahvatantsijat ja –muusikut nii Eestist kui üle maailma. Tänaseks oleme valinud soovijaist külalised Costa Ricast, Puerto Ricost, Nepalist, Mehhikost, Portugalist, Lätist ja Soomest. Väga soovime sel peol näha ka meie oma kultuuripärandi kandjaid – tantsijaid ja muusikuid. Olete palutud me festivalil osalema. Tulge kas kõikideks päevadeks või ka vaid paariks. Eeldame, et tulles valmistate ette kaks kava – 5minutilise ja 15minutilise. Esinemistel meie vabalaval on lubatud saatemuusika mõnel helikandjkal, kuid eelistame „elusat“ muusikat. Pealaval aktsepteerime vaid viimast

Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11.-15. juulil


Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11.-15. juulil

Hea rahvatantsija, tantsujuht ja pillimängija,

11.-15. juulini toimub XIX Võru Folkloorifestival, mis sel korral kannab mitmetähenduslikku nime „Teljed“. Võime rääkida kangastelgedest, millel aastasadu on kootud vaipu või triibuseelikuid. Selle mustrid moodustavad ajatelje eilsest tänasesse, läbivad triibuna meie elu- ja kultuuriloo. Saame rääkida ka paralleelsetest või ristuvatest telgedest, seda nii matemaatikas, koduehituses kui…. inimsuhetes. 

 Lisaks traditsioonilistele kontsertidele maakonna erinevais paigus kätkeb suvine festivaliprogramm Võru linna läbivat tänavatantsu, publiku  ja esinejate ühiseid õhtulaule, Eestimaa kuulsaima lõõtsameistri, Võrumaalt pärit August Teppo nimelise eesti lõõtsa võistumängimist,  töötubasid, käsitöölaata, kirikukontserte ja noorte muusikute ülesastumisi. Festivalil esineb ligi 400  rahvatantsijat  ja –muusikut nii Eestist kui üle maailma. Tänaseks oleme valinud soovijaist külalised Costa Ricast, Puerto Ricost, Nepalist, Mehhikost, Portugalist, Lätist ja Soomest.

Väga soovime  sel  peol näha ka meie oma kultuuripärandi kandjaid – tantsijaid ja muusikuid.

 Olete palutud me festivalil osalema. Tulge kas kõikideks päevadeks või ka vaid paariks. Eeldame, et tulles valmistate ette kaks kava – 5minutilise ja 15minutilise. Esinemistel meie vabalaval on lubatud saatemuusika mõnel helikandjkal, kuid eelistame „elusat“ muusikat. Pealaval aktsepteerime vaid viimast.

Osalustasu on 15 eurot päevas, mis sisaldab kolm söögikorda, majutuse koolimajas (matt ja magamiskott kaasa) ning pääsu kõikidele vabaõhuüritustele:  kontsertidele, töötubadesse, simmanitele ja teistele festivaliüritustele. Kui soovite ise majutust otsida, siis saame ka siin aidata.

Väga olete oodatud külla tantsurühmade suvisel kokkutulekule laupäeval  13. juulil, mil Võrus toimub tantsuorienteerumine, hiiglaslik tänavatants, simmanid, õhtulaulude kontsert Tamula ääres, tantsuõhtu legendaarse ansambli Apelsin saatel.

Palun täida  kaasasolev registreerimisleht ja saada see enne 5. aprilli aadressile ( Maie Pau).

pdf registreemisleht on siin (.pdf 33,3Kb).

Kohtume  ühisel peol!

PÄRI(MU)STANTSU KOHT ON SIIN!

Lisainfo:

Maie Pau

Festivali eesti rühmade koordinaator

, 53 46 56 34

 

Kadri Valner

XIX  Võru Folkloorifestivali tegevjuht

, 52 88 104

www.vorufolkloor.ee 

Viimati uuendatud 5. juunil 2013
Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11.-15. juulil
Veebruar 2019
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tutvustus
Koolitusosakond
Toetusmeetmete osakond
Regionaalosakond
Vaimse kultuuripärandi osakond Dokumendiregister

Toetusmeetmed
Toetusmeetmed 
Taotlemise ABC
Aruandluse ABC
Toetuste jagamise üldpõhimõtted
Rahvakultuuri Keskuse logod

Koolitused
Vaimne kultuuripärand Kultuurikorraldus ja kultuuripoliitika Psühholoogia Jutukool Käsitöö
Koori- ja pillimuusika Rahvatants Näitekunst Muuseum Toidukultuur

Kontaktid
Rahvakultuuri Keskus  
Aadress: Leola 15a, Viljandi 71020
Kontakttelefon: +372 600 9291
E-post:


Kodulehe tegemine aara.ee

Hea rahvatantsija, tantsujuht ja pillimängija, 11. -15. juulini toimub XIX Võru Folkloorifestival, mis sel korral kannab mitmetähenduslikku nime „Teljed“. Võime rääkida kangastelgedest, millel aastasadu on kootud vaipu või triibuseelikuid. Selle mustrid moodustavad ajatelje eilsest tänasesse, läbivad triibuna meie elu- ja kultuuriloo. Saame rääkida ka paralleelsetest või ristuvatest telgedest, seda nii matemaatikas, koduehituses kui…. inimsuhetes. Lisaks traditsioonilistele kontsertidele maakonna erinevais paigus kätkeb suvine festivaliprogramm Võru linna läbivat tänavatantsu, publiku ja esinejate ühiseid õhtulaule, Eestimaa kuulsaima lõõtsameistri, Võrumaalt pärit August Teppo nimelise eesti lõõtsa võistumängimist, töötubasid, käsitöölaata, kirikukontserte ja noorte muusikute ülesastumisi. Festivalil esineb ligi 400 rahvatantsijat ja –muusikut nii Eestist kui üle maailma. Tänaseks oleme valinud soovijaist külalised Costa Ricast, Puerto Ricost, Nepalist, Mehhikost, Portugalist, Lätist ja Soomest. Väga soovime sel peol näha ka meie oma kultuuripärandi kandjaid – tantsijaid ja muusikuid. Olete palutud me festivalil osalema. Tulge kas kõikideks päevadeks või ka vaid paariks. Eeldame, et tulles valmistate ette kaks kava – 5minutilise ja 15minutilise. Esinemistel meie vabalaval on lubatud saatemuusika mõnel helikandjkal, kuid eelistame „elusat“ muusikat. Pealaval aktsepteerime vaid viimast. Osalustasu on 15 eurot päevas, mis sisaldab kolm söögikorda, majutuse koolimajas (matt ja magamiskott kaasa) ning pääsu kõikidele vabaõhuüritustele : kontsertidele, töötubadesse, simmanitele ja teistele festivaliüritustele. Kui soovite ise majutust otsida, siis saame ka siin aidata. Väga olete oodatud külla tantsurühmade suvisel kokkutulekule laupäeval 13. juulil , mil Võrus toimub tantsuorienteerumine, hiiglaslik tänavatants, simmanid, õhtulaulude kontsert Tamula ääres, tantsuõhtu legendaarse ansambli Apelsin saatel. Palun täida kaasas, mil Võrus toimub tantsuorienteerumine, hiiglaslik tänavatants, simmanid, õhtulaulude kontsert Tamula ääres, tantsuõhtu legendaarse ansambli Apelsin saatel. Palun täida  kaasasolev registreerimisleht ja saada see enne 5. aprilli aadressile regi[no-Smpam)streerimne@vorufolkloor. ee ( Maie Pau). Kohtume  ühisel peol! PÄRI(MU)STANTSU KOHT ON SIIN! Lisainfo: Maie Pau Festivali eesti rühmade koordinaator regi[no-Smpam)streerimine@vorufolkloor.ee , 53 46 56 34   Kadri Valner XIX   Võru Folkloorifestivali tegevjuht info[no-Smpam)@vorufolkloor. ee , 52 88 104 www. vorufolkloor. ee 

Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11. -15. juulil

Võru XIX Folkloorifestival "Teljed" toimub 11. -15. juulil
Rahvakultuuri Keskus  | Leola 15a, Viljandi 71020 | Tel +372 600 9291 |